" />

פסטיבל שירי לוח הכפל. לימוד מהנה של לוח הכפל דרך שירים.

כייף כפל - מהדורת הזהב!

פסטיבל שירי לוח הכפל

לימוד מהנה של לוח הכפל דרך שירים.

הDVD האהוב והמצליח "כייף כפל" – חוזר למדפים במהדורה מחודשת,
לאחר מכירות של למעלה מ-25,000 עותקים.

 

מאת: שרית סרי, מוסיקה: דני רייכנטל
מנחה: אברי גלעד, בתפקיד לוח הכפל: תומר שרון
בהשתתפות 60 ילדים – זמרים ורקדנים.

 

המארז כולל: DVD, ולראשונה, במיוחד עבור המהדורה החדשה: דיסק שמע הכולל את השירים וחוברת לשינון מילות השירים, דרכם ידקלם גם ילדכם את לוח הכפל במהרה ובכייף.

למדתם שיר- למדתם כפולה.

 

'חרדת חשבון' אצל ילדים ידועה בקרב כל שכבות האוכלוסיה, ונובעת מהפחד לבצע פעולות של ספירה וחישוב פשוטות ובסיסיות. הסימפטומים מתחילים בגיל הגן ומתגברים בתחילת בית הספר היסודי (א'-ד'), כשהילדים נתקלים לראשונה בצורך לבצע פעולות אלה, ובעיקר את פעולת הכפל ובעיקבותיה בקשר ישיר – את פעולת החילוק.

פרוייקט 'כייף כפל' נועד כדי להקל על תלמידי בית הספר היסודי , לקרב אותם אל אהבת החשבון, וכמובן כדי לעזור להם לחבב ולהפסיק לפחד מ'מפלצת מאה המספרים' – לוח הכפל!! והרי ידיעת לוח הכפל היא הבסיס לכל המתמטיקה, ואי ידיעתו עלולה להוביל לכישלונות ולשנאת  המקצוע.

היוצרת שרית סרי, ניגשה לפני חמש שנים אל הפרויקט ממקום אישי, כאמא – כשהבינה את הקושי של בִּתה בזכירה ושינון של כפולות לוח הכפל. במקביל הבחינה שבִּתה לומדת שירים מורכבים מאד בקלות ובהנאה. החיבור היה מתבקש: כל כפולה קיבלה שיר מחורז ולחן קליט ובתוכו התרגילים ותוצאותיהם בסדר עולה, ועכשיו ניתן לשיר ולרקוד את לוח הכפל המוגש לכם כפסטיבל שירים: "כל כפולה קיבלה במתנה, המון אהבה מילים ומנגינה" .

מיועד לבני 6-10 ולכל מי שמעוניין לתרגל את לוח הכפל J, מחיר לצרכן: 49.90 ש"ח

25,000 ילדים כבר שרים את לוח הכפל – וילדכם?

 


עוד באותו נושא

כך הילדים יעברו את הסגר הקורונה בלי להעלות במשקל!

הסגר הקורונה מאופיין בחוסר מעש, היעדר שגרה וחוסר פעילות גופנית, מה שעלול לגרום לילדים לחזור למסגרות עם מספר קילוגרמים עודפים. מה עושים?

התגובות שלכם ...

מוצרי החודש

אני מרגיש

ספר ההפעלה הנפלא של דן שטאובר מעודד ילדים לדבר על רגשות ולפתח תקשורת טובה. מומלץ!

הורים לילדים – מה אתם מחפשים?