היה היה עיגול לבן וקירח שאהב את החיים ותמיד היה שמח. בוקר אחד התעורר העיגול והרגיש עצוב, כשגילה לפתע שאין לו שם והרי השם כה חשוב...

סיפורו של עיגול

סיפורו של עיגול כתבה ואיירה: גילי אורן-רחמים

 

היה היה עיגול לבן וקירח שאהב את החיים ותמיד היה שמח. בוקר אחד התעורר העיגול והרגיש עצוב, כשגילה לפתע שאין לו שם והרי השם כה חשוב.

הוא יצא אז לנדוד, חיפש ושאל, עד שבעזרת כוכב זורח גילה את הסוד שבעצם קוראים לו.....

 

גילי אורן-רחמים גרפיקאית במקצועה, כתבה ואיירה את "סיפורו של עיגול" מתוך רצון להעניק מתנה מיוחדת ליום ההולדת השני של אופיר, אחייניתה הראשונה, אליה הייתה מאד קשורה. עד היום, כמעט 13 שנה אחרי, שומרת אופיר מכל משמר את הספר הכרוך ידנית שהוענק לה.

במהלך השנים התלבטה גילי לא פעם האם להוציא את הספר לאור. ההחלטה נפלה כשבתה הבכורה מאיה התאהבה בסיפור, כשהיתה בת שנתיים, ובמשך מספר ימים לא היתה מוכנה שיקריאו לה ספר אחר. גילי הרגישה שאם מאיה אוהבת את הסיפור, יהיו בוודאי ילדים נוספים שייהנו ממנו.

 

גילי אורן-רחמים ילידת 1975, היא בוגרת המחלקה לאנימציה בבצלאל והמגמה לגרפיקה ואמנות בבית ספר התיכון "אורט". היא יצרה יחד עם עודד כחילה סרט סטודנטים בהנפשה "Trio" שהוצג בסינמטק בארץ ובספרד. מאז שסיימה את הצבא, עוסקת בגרפיקה, הפקת דפוס ושירות לקוחות בבתי דפוס. היא נולדה וגדלה ברחובות. מכיתה א‘ עד סיום השירות הצבאי התגוררה בטבעון. מזה חמש שנים חיה עם משפחתה (בעלה ושתי בנותיה) ביקנעם.

 

סיפורו של עיגול

כתבה ואיירה: גילי אורן-רחמים

הוצאת אוריון

*****

(לא ממוספר, 42 ₪)


עוד באותו נושא

לביבות אפויות של תפוחי אדמה וסלק

סלק זה מגניב. למה לדעתי סלק הוא מגניב? כי הוא צובע הכל בצבע חזק ולא מתפשר, צבע שלא רואים כל יום.

התגובות שלכם ...

מוצרי החודש

אני מרגיש

ספר ההפעלה הנפלא של דן שטאובר מעודד ילדים לדבר על רגשות ולפתח תקשורת טובה. מומלץ!