אוסף חדש ומחמם בטן של 180 מתכונים ממדורה של מאיה דרין. סלט ענבים ואגוזים, מרק פלפלים קלויים, צלי בקר ביין, עוגת יום הולדת חגיגית ועוד.

מנת היום - ספר בישול חדש

ספר בישול חדש של ‘ישראל היום‘:
מנת היום
מאת: מאיה דרין

180 מתכונים כשרים וקלים להכנה על גבי כרטיסיות נוחות לשימוש

"מנת היום", ספר הבישול הראשון של שף מאיה דרין, הוא חגיגה לחובבי האוכל הביתי.

בספר החדש,אוסף מחמם לב ובטן של 180 מתכונים מתוך המדור האהוב של דרין, המלווה את קוראי העיתון "ישראל היום" מאז היווסדו בקיץ 2007. סלט ענבים ואגוזים, מרק פלפלים קלויים, צלי בקר ביין - ואיך לא? - עוגת יום הולדת חגיגית הם רק טעימה ממבחר המרשמים העשיר.

"מנת היום" מחולק לחמישה פרקים: סלטים ומרקים, ראשונות ומאפים, עיקריות, מתוקים וחגים ומועדים. לצד כל אחד מהמתכונים שנכתבו בקפידה צילום מעורר תיאבון, ציון משך זמן ההכנה וזר של טיפים.

מתכוני "מנת היום" מודפסים על גבי כרטיסיות נוחות לשימוש, שארוזות בקופסת קרטון מעוצבת. בקופסה גם מגנט במתנה להצמדת המרשמים למקרר בעת הבישול והאפייה.

מאיה דרין גדלה בבית אוהב אוכל, החלה את דרכה המקצועית בפריז, שם סיימה בהצטיינות לימודי גסטרונומיה והתמחתה אצל מיטב השפים. מאז שבה לישראל פתחה מסעדה מצליחה, לימדה מאות בישול ואפייה ופילסה את דרכה אל צמרת עולם הקולינריה הישראלי.

הספר, שמחירו 128 שקלים, יוצא לאור בהוצאת "ישראל היום" בשיתוף עם הוצאת LunchBox.

צילום וסגנון: לירון אלמוג; עריכה: עופר ורדי; עיצוב: רונה אביטן

את "מנת היום" ניתן לרכוש בהנחה מיוחדת (79 שקלים בלבד כולל דמי משלוח ברחבי הארץ) באתר:  www.israelhayom.co.il או בטלפון 8444* (א‘-ה‘ 17:00-07:00, ו‘ 13:00-07:00).

לקראת חג הפסח ניתן יהיה לרכוש את הספר גם בחנויות הספרים המובחרות ברחבי הארץ.

הידעת? כדי לקבל קציצות עסיסיות במיוחד, מוסיפים לעיסת הבשר מעט שומן או שמן, טחינה גולמית ואפילו חמאת בוטנים!


עוד באותו נושא

על צבע הדשא ועל הורות

השוואה, דוגמת "הדשא של השכן ירוק יותר", היא שותף בוגדני לחיים, שכן היא גורמת לנו להסתכל על החלקים הירוקים בדשא של השכן לעומת החלקים הצהובים, הנבולים, או יותר גרוע, אלו שלא התפתחו, בדשא שלנו.

התגובות שלכם ...

מוצרי החודש

אני מרגיש

ספר ההפעלה הנפלא של דן שטאובר מעודד ילדים לדבר על רגשות ולפתח תקשורת טובה. מומלץ!