בטיול בשבילי הצבע נכיר את הצבעים ונתוודע ליופי שבשוני ביניהם, נראה כיצד הם ממלאים את העולם, נהנה מן המראות ונגלה דרכם את עצמנו.

טיול בשבילי הצבע

דרגת קושי: לכל המשפחה

אורך המסלול: 24 עמודים

משך הטיול: כמה שבא

עונה מומלצת: כל השנה

לא חובה לצאת מהבית

 

המסלול תוכנן על ידי הגר אמיר בורקמן, אמא לשלושה, חיה למענם אבל לא מוותרת להם ב"טאקי" והיא בחיים לא תעשה איתם תחרות ריצה, פשוט כי אין לה סיכוי...

 

הספר טיול בשבילי הצבע הוא ספר ססגוני שעוסק בצבעים שמקיפים אותנו בעולם שסביבנו. הוא מיועד לילדים בגיל 6-3 וכתוב בהומור רב ובחרוזים המתאימים לגילאים אלה. בספר מתפתח תהליך של גילוי הצבעים מעמוד לעמוד. בכל כפולת איורים ניתן לראות את כל הצבעים שהילד נחשף אליהם עד עכשיו לאורך הספר עד שבסופו, הכפולה האחרונה מכילה את כל הצבעים שנמצאים בעולמנו.

 

בספר ניתן גם לקרוא על דמויות שונות בעלות תכונות מגוונות שהילד נחשף אליהם. תינוק, ילד, אישה עם תלתלי שוקולדה, איש זקן, איש בעל גוון עור כהה, וכולם גם מייצגים את השונה והשווה שבחברה.

 

הגר אמיר-בורקמן כתבה ספר מלא הומור ושמחה. נולדה ביסוד המעלה, נשואה בשנית, מגדלת שלושה ילדים וגם עובדת. לאחרונה עברה לגור עם משפחתה ליד מכמורת.

זהו ספרה הראשון לילדים.

 

קריאה מהנה!

 


עוד באותו נושא

סכנת ההתמכרות בגיל ההתבגרות

אחת הדרכים המסוכנות להתמודדות עם קשיי ותסכולי גיל ההתבגרות היא ההתמכרות. לאיזה סימנים עלינו לשים לב?

התגובות שלכם ...

חוות דעת

מאז שהגיע ספר זה לבית שלנו, הבנים שלי (4 ו-6) לא מפסיקים לעיין בו, לחרוז חרוזים ולהתבונן על יפי העולם והצבעים הסובבים אותנו. מומלץ בחום!

מוצרי החודש

אני מרגיש

ספר ההפעלה הנפלא של דן שטאובר מעודד ילדים לדבר על רגשות ולפתח תקשורת טובה. מומלץ!