רבים הנשים והגברים שמנהלים עסק ובד בבד דואגים לתחזוקת הבית, לניהול המשפחה, וגידול הילדים בצורה הטובה ביותר.

הורים: מנהלים עסק? זה מה שחשוב שתדעו!

ואכן, גידול ילדים וניהול עסק, גם אם זהו ניהול עסק עצמאי אינם דברים פשוטים, והאנשים שמצליחים לעשות זאת, אינם בעלי כוחות על, אלא פשוט משתמשים בכלים שונים שעוזרים להבין גם להבין כיצד לנהל עסק נכון יותר וגם לבצע משימות בצורה פשוטה יותר.

 

בניהול עסק אתם יכולים להפוך את החיים שלכם לפשוטים יותר כאשר אתם יודעים מה מגיע לכם ואילו כלים יש ברשותכם. אז מה צריך לדעת? כמה דגשים בהמשך.

 

דעו את הזכויות שלכם ושל העובדים שלכם!

ישנן זכויות שונות שמקלות על ניהול עסק ומשפחה, כאשר מי שמנהל עסק ויש לו ילדים חשוב שידע כי מגיעות לו ולעובדים שלו כמה זכויות בסיסיות שיעזור בניהול העסק. לדוגמא: הידעתם שלנשים בהריון זכות לשעת הנקה בעבודה?

 

עוד חשוב לדעת שגם אתם כעצמאיים זכאים לחופשת לידה עם תשלום על הימים של החופשה מהביטוח בלאומי, בין אם מדובר בחופשה שניתנת לגבר לבין אם מדובר בחופשה לאישה.

 

בנוסף חשוב לשים את הדגש במידה ויש לכם עובדים על מתן התנאים הסוציאליים שמגיעים להם, כמו הפרשה לפנסיה, הפרשה לביטוח לאומי וימי חופשה ומחלה ועוד.

 

כדי לנהל משפחה ועסק בצורה טובה חשוב שתנווטו בין התקציב העסקים והמשפחתי שלכם כדי להפריש לעצמכם כסף לקרן הפנסיה.

 

תוכנות מחשב - כיום ישנן תוכנות מחשב ואפליקציות המקלות מאד על ניהול העסק. ביניהן:

אפליקציות לניהול זמן – אל הנייד המחשב והסמארטפון ניתן להוריד אפליקציות לניהול זמן שיוכלו לנהל את הזמן שלכם ביעילות, וגם לעזור לכם לנהל את הזמן המשפחתי שלכם בצורה טובה.

 

שעון נוכחות – אפליקציית שעון נוכחות מתקדם הוא כזה שניתן ליהנות ממנו דרך אפליקציה חכמה. אתם יכולים להשתמש בשעון נוכחות על מנת למדוד את התפוקה של העובדים שלכם, הוא מסייעת לעובדים להבין כמה שעות הם ביצעו בחודש ולהחתים שעון גם שהם עובדים בשטח, שעון נוכחות מתקדם יכול לעזור לשפר את ניהול זמן העסק והוא עוזר בעדכונים שוטפים בכל הנוגע ללוחות זמנים, סידורי עבודה, דוחות וניהול.

כאשר אתם מתקרבים לתקופת החגים והעיבודים לוקחים חופשים, אתם לא רוצים לייצור לעצמכם חוסר וודאות ואי סדר מי לקח חופש ומתי... לכן שעון נוכחות הוא מושלם עבורכם.

 

חייגן

במידה ואתם מנהלים מוקד טלפוני עם נציגים כדאי שתשקלו את השימוש בחייגן מקצועי.

שימוש בחייגן שיחות אוטומטי מאפשר למוקד לייצור שיחות יוצאות בקצב אחיד וקבוע ובכך מאפשר להגביר את תפוקת הנציגים במוקד.

החייגן מוריד את הצורך בחיוג ידני של הנציגים ויכול למונע טעויות בחיוג שגוזלות זמן יקר בהתקשרות ללקוח.

 

תוכנות לניהול חשבונות און ליין

תוכנות לניהול חשבונות יעזור לכם לחסוך זמן ולעשות סדר מהפכני בשיטת הוצאת החשבוניות הידנית והמעיקה.

באמצעות אפליקציות לניהול חשבונות או תוכנות מותאמות אישית, תוכלו לשלוח חשבוניות עם לוגו העסק במייל, להנפיק קבלות, לקבל דוחות על רווחים ואפילו לנהל הזמנות!

כיום ישנן תוכנות הנהלת חשבונות און ליין פשוטות להבנה לתפעול, שמאפשרות חודש ניסיון בחינם וללא התחייבות. – נסו אותן! אנו מבטיחים שלא תתחרטו.

 

 

אז כעת שיש לכם כמה כלים ופתרונות חשובים לניהול העסק - אתם יכולים לנהל נכון יותר את העסק שלכם, וליהנות מחיי משפחה טובים וזמן איכות עם הילדים. ועכשיו שקיבלתם רשימה של טיפים אתם יכולים ולעשות סדר בעסק.

 

 

בהצלחה!

 

 

שלכם,
צוות אמאבאעוד באותו נושא

איריס אורבך - ליווי הורים והנחיית קבוצות

ההורות תמיד עניינה את אורבך, שמוקדם מאד במהלך הקריירה שלה הבינה שהדרך להשפיע על החברה...

התגובות שלכם ...

מוצרי החודש

אני מרגיש

ספר ההפעלה הנפלא של דן שטאובר מעודד ילדים לדבר על רגשות ולפתח תקשורת טובה. מומלץ!