חברת "ספרק טויס" הישראלית, המתמחה בפיתוח צעצועים אינטראקטיביים, מפתיעה שוב עם פיתוח מדליק המאפשר לכל ילד וילדה לחגוג יום הולדת כל השנה עם שירים ועוגה צבעונית ומקסימה!

הצעצוע מעוצב כעוגת יום הולדת עם נרות, משמיע מגוון שירי יום הולדת ואף עורך טקס יום הולדת הכולל הדלקת נרות, הבעת משאלה וכיבוי הנרות, תוך השמעת הנחיות להפעלה ושילוב של שירי יום הולדת.

 

הילד המשחק יכול להדליק את הנרות על העוגה (עד חמישה נרות המעוצבים כנורות) באמצעות לחיצה על כפתור על העוגה תוך שהוא לומד לספור. הוא אף יכול לכבות את הנרות באמצעות נשיפה בפתח קטן שבמרכז העוגה (המופעל בעזרת חיישן). 

 

בין מגוון שירי יום ההולדת: היום יום הולדת, יום הולדת חגיגה נחמדת, יום הולדת חג שמחה לילדים, יום הולדת הנה בא, שתזכה לשנה הבאה עד 120 שנה.

 

הצעצוע מאפשר לילד לערוך טקס יום הולדת שמח בכל זמן שירצה – לעצמו, לחברים, לאחים ולבובות. כמו כן הצעצוע נהדר לשימוש בחגיגת יום ההולדת האמתית של הילד. הילדים יכולים לשיר את שירי יום ההולדת עם השירים המושמעים מהצעצוע, או להשמיע את השירים ברקע המסיבה.

 

הצעצוע מוצע בשני עיצובים – עוגת יום הולדת עם נרות צבעוניים, ועיצוב חדש בהשראת סרט הפנטזיה "לשבור את הקרח" בצבעי תכלת וסגול ובתוספת מדבקות של אלזה.

 

מתאים לילדים מגיל 18 חודשים ומעלה.

להשיג ברשתות הפיראט האדום, עידן 2000, הפנינג ובחנויות הצעצועים המובחרות.

 


עוד באותו נושא

התגובות שלכם ...

חוות דעת

איזה ילד לא אוהב לשחק ב"יום הולדת"? להושיב את כל החברים, הבובות או הדובים במעגל ולערוך להם מסיבה עם שירים ומטעמים דמיוניים? "עוגת יום ההולדת" החדשה היא צעצוע מדליק שיספק עוד הרבה שעות של הנאה למשחק...

 

מוצרי החודש

אני מרגיש

ספר ההפעלה הנפלא של דן שטאובר מעודד ילדים לדבר על רגשות ולפתח תקשורת טובה. מומלץ!

הורים לילדים – מה אתם מחפשים?