למניעת תאונות דריסה בשל ראות לקויה

" />

מבית חברת אביזרי הבטיחות  :dreambaby

"צפצפת- רברס" למניעת תאונות דריסה בשל ראות לקויה

אתר " ארגון "בטרם": "מרבית תאונות הדריסה, שנגרמות כתוצאה מנסיעה לאחור, מתרחשות בשעות בין- ערביים, על-ידי  קרוב משפחה- הורה בעיקר ובאזור הבית.  גילאי הילדים הנפגעים עומדים על 1-4 שנים ובעיקר סביב גיל שנתיים. התאונות נגרמות כתוצאה משדה ראייה מוגבל ("שטח מת") והנהג כלל אינו מודע לילד שעומד מאחורי המכונית. כל רכב יכול להיות הפוגע, אך רכבים גבוהים נמצאו כגורם סיכון גבוה יותר לפגיעה בילדים בנסיעה לאחור". 

במזג אויר חורפי כמו היום, הראות שלנו בהחלט לקויה ובימים של גשם או ערפל אנו לא מצליחים לראות את הכביש כראוי ובוודאי לא את השטח מאחורינו, לכן חשוב מאוד להיעזר באמצעים טכניים על מנת להימנע מתאונות מיותרות ואם הנהג לא רואה טוב אז לפחות שהולך הרגל או הפעוט בחוץ יקבלו אזהרה רועמת כי הרכב נוסע לאחור...

לחברת dreambaby  האוסטרלית, המתמחה בפיתוח מוצרי בטיחות יש פתרון פשוט ובטיחותי- "צפצפת- רברס", שנועדה להתריע בעת הנסיעה לאחור על-ידי השמעת צפצוף חזק.                                                                                                               "צפצפת- רברס" מוצמדת לאחד הפנסים האחוריים של המכונית, וברגע שהנהג משלב להילוך אחורי ונדלקת נורת ה"רברס" הצפצפה הרגישה לאור, מתחילה מייד להשמיע צפצוף חזק, שמתריע את הולך הרגל על כוונת הנהג לנסוע לאחור.

מוצרי הבטיחות של חברת dreambaby האוסטרלית מיובאים ומשווקים בישראל על-ידי חברת 'פופיק'.

ניתן להשיג : בחנויות מובחרות ברחבי הארץ וחנות העודפים של פופיק.

מחיר:  49 ₪.

אתר:  http://www.pupikbaby.co.il/

 


עוד באותו נושא

התגובות שלכם ...

מוצרי החודש

אני מרגיש

ספר ההפעלה הנפלא של דן שטאובר מעודד ילדים לדבר על רגשות ולפתח תקשורת טובה. מומלץ!

הורים לילדים – מה אתם מחפשים?