קולקציית רהיטים חדשה לתינוקות

" />

רשת מוצצים מציגה:

קולקציית רהיטים חדשה לתינוקות

עם הגעתו של תינוק חדש הביתה, חדר התינוקות הופך להיות אחד החדרים הכי שימושיים בבית וההורים מבלים בו זמן רב במהלך היום, לכן עיצוב החדר צריך להיעשות בהתאמה לצרכיו, לטעמו האישי וכמובן לתקציבו של ההורה.

רשת מוצצים, היא רשת הדיסקאונט הגדולה בישראל למוצרי ילדים ובימים אלה מתחדשת בקולקציית רהיטים חדשה. הקולקציה שומרת על עקרונות הרשת ומקפידה על איכות גבוהה במחיר נמוך.

 העיצובים החדשים שמים דגש על פונקציונאליות, פתרונות אחסון, נוחות למשתמש, גמישות תנועה וגישה יעילה לפריטים לנוחיותו המרבית של ההורה והפעוט. בקולקציה ניתן למצוא מבחר של שידות, מיטות, לולים ואביזרים משלימים בעיצובים ובצבעים שונים.  כל הורה יכול לבחור עפ"י טעמו האישי, לדוגמא: בין ריהוט בסגנון קלאסי בקווים עגולים לבין ריהוט מודרני בקווים ישרים או בין צבעים חומים וכפריים לצבעוניות בוהקת. ניתן אף לגוון עם צבעי לכה בטיחותיים בגווני שמנת אפור ולבן.

כל הרהיטים עומדים בתו התקן הישראלי המחמיר!

ניתן להשיג : בכל סניפי רשת מוצצים!  

מחיר: החל מ 999 ₪ ועד 2999 (המחיר כולל מיטת תינוק+ שידה)

אתר:  http://www.motsesim.co.il/

רשת מוצצים - משנת 2000 מעניקה רשת מוצצים לתינוקות, להוריהם ולהורים שבדרך את מבחר מוצרי התינוקות הרחב ביותר במחיר הזול ביותר. במוצצים מקפידים על בחירת מוצרים איכותיים, שירות אמין ומקצוענות ברמה הגבוהה ביותר.  הרשת מונה 12 סניפים ברחבי הארץ.

חדר תינוק

 

 


עוד באותו נושא

התגובות שלכם ...

מוצרי החודש

אני מרגיש

ספר ההפעלה הנפלא של דן שטאובר מעודד ילדים לדבר על רגשות ולפתח תקשורת טובה. מומלץ!

הורים לילדים – מה אתם מחפשים?