להקלת שיעול הנובע מגירוי בדרכי הנשימה

" />

טוסין DM – סירופ מכייח חדש להקלה בשיעול

מומלץ להקלת שיעול הנובע מגירוי בדרכי הנשימה 

למרות שהשמש עדיין מחייכת לנו, ואין ממש תחושה של חורף, תקופה זו מביאה עימה וירוסים ומחלות, ובראשם השפעת והצינון, שתי מחלות החורף הנפוצות ביותר, התוקפות את רובינו בכל שנה מחדש. החלונות הסגורים כשנהיה קריר בחוץ וחוסר האוורור בחדרים אף מגדילים את הסיכויים להידבק בוירוסים בשהייה לצד חולים אחרים. מחלות אלה גורמות, בין השאר, להפרשה מוגברת של ליחה ולשיעול, המקשים על השינה ועל הנשימה, גורמים לכאבים באף ובגרון ולעתים- אף להקאות. תסמינים אלה תורמים לתחושה גופנית ירודה בזמן הצטננות או שפעת.

 

כמענה לבעיה, מציעה חברת פריגו את טוסין MD – סירופ מכייח חדש להקלה בשיעול הנובע מגירוי בדרכי הנשימה, למכירה ללא מרשם רופא.

טוסין DM מכיל גואיפנזין - חומר מכייח שהוכר כבטוח ויעיל להפחתת צמיגות הליחה בסמפונות ולהקלה על מנגנון השיעול, וכן דקסטרומתורפאן שהינו מדכא שיעול.

יתרונותיו של טוסין DM טמונים בהיותו מקל על השיעול למשך ארבע שעות, מתאים למבוגרים ולילדים מגיל 6, אינו מרדים ואינו גורם לעצירות או לפיתוח תלות, ובנוסף טעים וקל לבליעה (בטעם דובדבן), המוצר כשר.

 

טיפים להקלת שיעול:

  • יש להרבות בשתיית מים.
  • מומלץ לשאוף אדים ממכשיר אדים או מקערת מים רותחים.
  • כדאי לצמצם אכילת מזונות מעוררי ליחה כגון פירות הדר, חלב, בננות ובוטנים, ולצרוך מזונות המצמצמים את הליחה כמו אשכולית אדומה וקוואקר.
  • מומלץ להגביה את הראש בעת השינה.

 

מחיר מומלץ לצרכן: 34.90 ₪ (118 מ"ל), כשר.

ניתן להשיג ללא מרשם בבתי מרקחת פרטיים וברשתות הפארם ברחבי הארץ.


עוד באותו נושא

התגובות שלכם ...

מוצרי החודש

אני מרגיש

ספר ההפעלה הנפלא של דן שטאובר מעודד ילדים לדבר על רגשות ולפתח תקשורת טובה. מומלץ!

הורים לילדים – מה אתם מחפשים?