מוצרים להקלה על סימפטומים שונים

" />

מידע על המוצרים שכדאי שכל אישה בהיריון תחזיק בבית:

מיטסט מיועדת לנשים בהריון רגיל או בהריון בסיכון גבוה ומאפשרת בדיקה פשוטה, לא פולשנית ומדויקת לזיהוי תחילת ירידת מי שפיר במהלך הריון, או לפני לידה, כאשר יש תחושה של רטיבות בלתי מזוהה. במידה ומופיע כתם כחול או ירוק על פס הגילוי סימן שהתוצאה חיובית ויש להגיע לרופא או לחדר מיון. במידה ואין שינוי בצבע פס הגילוי כנראה  שמדובר בדליפת שתן.  האבחון מתבצע בתוך 30 דקות.

מסקר שערך מכון TNS"  ישראל" בקרב 500 נשים בגילאי 15-45, עולה כי 64% מכלל הנשים מודעות לתופעה של דליפת מי שפיר ורובן מודעות לכך שמדובר במצב מסוכן להריון.

מחיר ערכת "מיטסט": 75.55 ₪ למארז המכיל 3 פדים.

 

אלסטן הינו קרם טיפולי המסייע במניעה וטשטוש סימני מתיחה, ומתאים במיוחד למניעת סימני מתיחה במהלך תקופת ההיריון וכן לטשטוש סימנים לאחר לידה. הקרם נמרח ונספג בקלות, מרכך את העור, מעניק גמישות ומתאים למניעת סימני מתיחה באזור הבטן, החזה והירכיים.

אלסטן מכיל ביופפטידים המופקים בטכנולוגיה מתקדמת, שתכונתם העיקרית היא הגברת קצב ייצור הקולגן והתחדשות העור. ביופפטידים אלה הם חלק מקומפלקס פעיל ייחודי הנקרא .Regestril הקומפלקס מכיל חומרים פעילים נוספים ממקור טבעי, המעכבים את פירוק הקולגן והאלסטין- החלבונים העיקריים בשכבה התומכת (דרמיס) של העור. בנוסף מועשרת נוסחת האלסטן בוויטמינים ושמנים טבעיים: Shea Butter, Cocoa butter, ויטמין E וויטמין -  Cאשר מעניקים גוון אחיד לעור, משפרים את מרקמו ועוזרים במניעת קמטים וסימני מתיחה.

מחקרים קליניים שנעשו על Regestril מוכיחים כי, לאחר שימוש של חודשיים בקרם, חל שיפור של כ 72%  במראה סימני המתיחה.

מחיר מומלץ לצרכן: 69 שקלים. ניתן להשיג בבתי מרקחת פרטיים וברשתות הפארם אצל הרוקח.

'קלצרבת'- טבליות לעיסה להקלה על תחושת הצרבת תוך מספר דקות לאחר ההתמוססות בפה. הטבליות מכילות סידן הפועל כסותר חומצה וכך מנטרל את הצרבת.

קלצרבת מתאים לשימוש מבוגרים (גם בהריון) וילדים מגיל 6 ומעלה, ללא מרשם רופא.

האריזה גדולה וחסכונית, מכילה 150 טבליות הלעיסה בטעמי פירות, למספר טיפולים רב במיוחד. המוצר כשר באישור הרבנות הראשית לישראל.

קלצרבת משמש גם כתוסף סידן, המהווה מרכיב עיקרי בבניית ותחזוקת המערכת השלדית וחיוני לשיניים בריאות, שכן כיום קשה להגיע לכמות הסידן היומית המומלצת לאדם מבוגר בצריכת מזון בלבד.

מחיר מומלץ לצרכן: 35.10₪  (150 טבליות). ניתן להשיג בבתי מרקחת פרטיים וברשתות הפארם.

פתרון אפשרי נוסף נגד צרבות הוא Nצרבת של לייף – טבליות בטעמי פירות (32.99 ₪ ל- 150 טבליות)

מוצרים נוספים המסייעים לנשים בהיריון:

חומצה פולית של לייף (מחיר מומלץ לצרכן 15.99 ל- 60 טבליות)

פרוקטו - קרם עיסוי לטחורים של לייף פרופשיונל (40 ₪)

ארניקה פורטה של לייף פרופשיונל - ג'ל לכאבי שרירים (50.20 ₪ ל- 50 ג')

 

 


עוד באותו נושא

התגובות שלכם ...

מוצרי החודש

אני מרגיש

ספר ההפעלה הנפלא של דן שטאובר מעודד ילדים לדבר על רגשות ולפתח תקשורת טובה. מומלץ!

הורים לילדים – מה אתם מחפשים?