חברת Vtech משיקה:

מובייל טבע

מובייל בהשראת הטבע עם מנורת לילה מובנית

בשנת חייהם הראשונה זוכים תינוקות להתנסות במגוון רחב של צעצועי התפתחות, אך משחק ההתפתחות הראשון מביניהם אליו הם זוכים להיחשף, הוא המובייל. חברת Vtech, המומחית לצעצועי התפתחות משיקה"מובייל טבע"מובייל בהשראת הטבע עם מנורת לילה מובנית.

"מובייל טבע" החדש של Vtech נראה כעץ ירוק מעוטר עלים עליהם תלויות דמויות רכות בצורת חיות כמו דבורה, פרפר, פיל, חיפושית ועוד והוא כולל כפתור ההופך בלחיצה את המובייל למנורת לילה המפזרת אור עמום בסביבת העריסה.

בעת הפעלת ה"מובייל טבע" הדמויות נעות בסיבוב וכך מפתחות את כישורי המעקב של התינוק ומשמיע מגוון מנגינות שקטות ומנגינות טבע המעוררות את חוש השמיעה של התינוק, ביניהן שיר ערש בקול נשי אמיתי המרגיע את התינוק לפני השינה. בנוסף, הוא מצויד בטיימר החוסך מההורים לקום בכל פעם שהמוסיקה מפסיקה.

מחיר: 299 ₪

ניתן להשיג: בטוייס אר אס, כפר השעשועים ובחנויות במובחרות

חברת פופיק משווקת בישראל את המותגים המובלים בעולם בשוק התינוקות: Peg Perego- עגלות לתינוקות, טיולונים, סל-קלים, כסאות אוכל וכלי רכב ממונעים לילדים, Renolux- כיסאות בטיחות ייחודים, vtech,Ouaps -dreambaby- מוצרי בטיחות לבית, מנשאיElite Cruiser  . boonפתרונות מעוצבים להאכלה ולאמבטיה. Tushkit- ערכת החתלה לתינוק. Dabada -מותג ישראלי חדש מבית פופיק, המתמחה במוצרי טקסטיל: שמיכות קיץ לתינוק, כובעים, תיקי רשת וריפודיות לעגלה. Taggies- מוצרי פרימיום לתינוקות המשלבים תגיות במגוון מרקמים וצבעים. מגשיק- מגש שירות לעגלה. צעצועי התפתחות מתקדמים.

"פופיק" – טלפון: 09-9563103  אתר: http://www.pupikbaby.co.il

 

 

מובייל

 

 

Save


עוד באותו נושא

התגובות שלכם ...

מוצרי החודש

אני מרגיש

ספר ההפעלה הנפלא של דן שטאובר מעודד ילדים לדבר על רגשות ולפתח תקשורת טובה. מומלץ!

הורים לילדים – מה אתם מחפשים?