שירות חדש של קליניקת "ראש נקי" מירושלים

מטפלות מומחיות המגיעות לטיפול אישי בבית הלקוח

 

"ראש נקי" – הקליניקה הידועה מירושלים לקטילת כינים וסילוק מלא של ביצים בחומרים טבעיים, יעילים ובטוחים (ללא חומרים רעילים), החלה להעניק שירות חדש ובלעדי ללקוחות ברחבי הארץ: צוותים מקצועיים הכוללים מטפלות מומחיות היוצאים מהקליניקה לטיפול באופן פרטני בבית הלקוח.

לדברי מני גרוסנייד מנכ"ל חברת "ראש נקי", "בעקבות פניות חוזרות ונשנות של לקוחות מרחבי הארץ, אשר שמעו על הקליניקה והצלחתה בקטילת הכינים ובסילוק הביצים, החליטה החברה על הכשרת מטפלות מומחיות המטפלות בכינים באופן פרטני, בשיטת "ראש נקי" בבית הלקוח ובכך להקל על הלקוחות שאינם יכולים, או אינם מעוניינים, להגיע לטיפול בקליניקה בירושלים.

המטפלות מצוידות בערכה המיוחדת  של "ראש נקי" פרי פיתוח ושיתוף פעולה עם המותג הבינלאומי מארצות הברית.  LICENDERS  .

היתרונות הבולטים של הטיפול הטבעי והפרטני בשיטת  "ראש נקי" הם בחיסול הכינים וסילוק הביצים בטיפול אחד בלבד ממש כמו בקליניקה , ללא כל צורך בחזרה על התהליך.  חווית השימוש אינה גורמת סבל מיותר לילדים שכן ניחוח המוצרים מעולה ואהוד עליהם והמסרק הפטנטי מאפשר סירוק יסודי בקלות ובמהירות ללא כל כאב.

הנוסחה הייחודית של ערכת "ראש נקי", כוללת אינזימים טבעיים ומתכלים הפועלים להשמדת הכינים ולסילוק מלא של הביצים. התהליך מדמה את פעולת העיכול של חרקים בטבע.  למעשה האינזימים מפרקים את שלד הכינה, מעכלים אותו וממיתים את הכינה, באופן טבעי לחלוטין וללא כל רעלים מזיקים. אורך הטיפול בין שעתיים לשלוש (תלוי בחומרת הבעיה, אורך השיער ועוביו) ומיועד ללקוחות המעדיפים טיפול אינטנסיבי ומפנק בבית.

מחיר שירותי קליניקת "ראש נקי" בבית הלקוח – 200 ש' לשעה + דמי נסיעות של כ-100 ש'.

חברת "ראש נקי" ממשיכה להעניק את השירות ללקוחותיה בקליניקה במרכז הרפואי בירושלים במקביל לצוותים מקצועיים המגיעים לביקורי בית טיפוליים ברחבי הארץ .

וזכרו – לא רק הכינים הן הבעיה אלא הביצים! רק ראש נקי שומר על ראש נקי.

 

לפרטים ומידע נוסף "ראש נקי" – טל. – 077-550-6369

 


עוד באותו נושא

התגובות שלכם ...

מוצרי החודש

אני מרגיש

ספר ההפעלה הנפלא של דן שטאובר מעודד ילדים לדבר על רגשות ולפתח תקשורת טובה. מומלץ!

הורים לילדים – מה אתם מחפשים?