חברת  Dreambaby המתמחה באביזרי בטיחות לבית מציגה:

 Roller gate -

 שער בטיחות מבד גמיש המתאים לכל סוגי הפתחים

הם שוכבים על הגב, מתגלגלים על הבטן, מתחילים לזחול ואז, מבלי שנשים לב, הם כבר מתרוצצים בכל הבית ותוך שניות ספורות נמצאים כבר בקצה השני של החדר. ילדנו גדלים ומתפתחים, ומבחינתנו, ההורים, זהו הדבר החשוב ביותר. ביחד עם זאת חשוב להתאים את עצמנו למצב ובעיקר, לאבזר את הבית בציוד הנכון שיעזור לילדנו לגדול בסביבה בטוחה.

שער בטיחות הוא המוצר הראשון בו אנו מצטיידים על מנת למנוע גישה למקומות אליהם אנחנו לא רוצים שילדנו יגיעו. חברת dreambaby, המתמחה באביזרי בטיחות לבית, משיקה בימים אלו שער בטיחות- roller gate  חדש וייחודי מסוגו.

שער הבטיחות עשוי כולו מבד סינטטי גמיש ורך ועל כן מתאים לכל סוגי הפתחים. בצורה זו, גם כשהילד ניגש אל השער ומתחיל לשחק בו, ההתעסקות תהיה רכה ולא מסוכנת בגלל גמישות הבד. יש אפשרות למתוח את השער בזוויות שונות ולאפשר גישה נוחה אל צידו השני גם במקומות קטנים, צרים ומעוקלים.

הבד הסינטטי מאפשר לגלול את השער בשעה בה לא נעשה בו שימוש וכך הוא מצמצם את נפחו למינימום האפשרי - דבר שעוזר לשמור על האסטטיקה בבית. מידותיו של השער גדולות מהמידה הסטנדרטית ויש לו אפשרות להיפתח עד 140 ס"מ ללא תוספת מאריכים. לכן, הוא מתאים גם למעברים הרחבים יותר בבית כמו פתח המטבח או המסדרון.

את השער ניתן למקם גם בגינה, במרפסת או בכל מקום חיצוני אחר ולתחום את גבולותיו של הילד גם בזמן שהוא משחק ומשתעשע מחוץ לגבולות הבית.

מחיר: 500 ₪.

צבעים: לבן

ניתן להשיג: בכל החנויות הפרטיות למוצרי תינוקות

אתר:  http://www.pupikbaby.co.il/

 

 שער בטיחות

 


עוד באותו נושא

התגובות שלכם ...

מוצרי החודש

אני מרגיש

ספר ההפעלה הנפלא של דן שטאובר מעודד ילדים לדבר על רגשות ולפתח תקשורת טובה. מומלץ!

הורים לילדים – מה אתם מחפשים?