חברת פופיק, יבואנית Peg-Perego משיקה:

Prima Papa Dinner

כסא אוכל מולטי פונקציונאלי ובעל מצבי גובה משתנים

כיסא אוכל הוא עניין הכרחי לכל מטבח בבית עם ילדים קטנים וישיבה בו היא הדרך הנוחה ביותר לתינוק ולהוריו לבלות יחדיו בארוחה. האכלה היא אמנם הפונקציה המוכרת ביותר של כיסא האוכל אך כיום הוא משמש למגוון רחב של צרכים, וילדנו מעבירים בו זמן לא מבוטל.

Prima Papa Dinner, כסא אוכל החדש מבית Peg- Perego הוא כיסא מולטי פונקציונאלי ובעל מצבי גובה משתנים אותם ניתן לכוון על פי נוחיותו של התינוק. לכיסא 4 מצבי מושב הנעים בין ישיבה לשכיבה ומתכוונן ל-7 גבהים שונים המאפשרים להתאים את הכיסא לגובה הרצוי. יכולתו של המושב להשתנות עד מצב שכיבה מקל על הילד כאשר הוא רוצה לנוח או נרדם באופן ספונטאני על הכיסא. שלבי הגובה הרבים מתאימים את הכיסא לסוגים רבים של שולחנות וכעת התינוק יכול לשבת ליד כל סוגי השולחן הנמצאים בבית: הגבוהים והנמוכים יותר.

הכיסא עשוי שלדת פלסטיק, עליה יושב ריפוד עמיד ונוח. את הכיסא ניתן לנקות בקלות על ידי מטלית לחה בלבד. הוא מרווח ומצויד בשני מגשים נשלפים שונים היכולים לשמש אחד למזון והשני למשחק או פעילות אחרת וגם ניתנים לרחיצה במדיח הכלים. הוא מצויד באמצעי הבטיחות החדישים ביותר וכולל מעצור מובנה המונע החלקה ורצועות ב 5 נקודות קשירה.

צבעים: חול-ים, קקאו, ירוק,ורוד, צהוב וכתום.

מחיר: 850 שקל

ניתן להשיג: רשתות וחנויות מובילות למוצרי תינוקות ברחבי הארץ

אתר:  http://www.pupikbaby.co.il/

 


עוד באותו נושא

התגובות שלכם ...

מוצרי החודש

אני מרגיש

ספר ההפעלה הנפלא של דן שטאובר מעודד ילדים לדבר על רגשות ולפתח תקשורת טובה. מומלץ!

הורים לילדים – מה אתם מחפשים?