צנטרום-המולטיויטמין מספר 1 בעולם

בפורמולה חדשה עכשיו בישראל

מחקרים חדשים שפורסמו  לאחרונה תומכים בכך ששימוש יומיומי במולטיויטמין – צנטרום, מסייע לשיפור בתוחלת החיים, נספג בגוף בהתאם למה שהגוף צריך וגם בכך שנטילה יומיומית של צנטרום מסייעת בשיפור מדדים של חילוף חומרים. 

צנטרום, מותג המולטי ויטמין מס' 1 ובעולם, המשווק בישראל על ידי ניאופרם ישראל, מתחדש באריזה חדשה וגם בפורמולה חדשה ומעודכנת על פי המחקרים האחרונים. 2 המוצרים בפורמולה החדשה הינם – צנטרום" ו"צנטרום סילבר". צנטרום ג'וניור ממשיך להימכר בפורמולה המותאמת  לילדים.

את ההשקה מלווה קמפיין פרסומי בטלוויזיה ובעיתונות בסיסמה : צנטרום- לגוף חזק מבפנים.

מולטיויטמין צנטרום – לגוף חזק מבפנים
צנטרום - מותג שהפך  בישראל למילה נרדפת למולטי ויטמין.  צנטרום מכיל שילוב של ויטמינים ומינרלים הפועלים יחד לשיפור הספיגה  לשמירה על פעילות תקינה של כל מערכות הגוף ולחיזוק הגוף מבפנים.     צנטרום, מיוצר על ידי "פייזר" חברת התרופות הגדולה בעולם בתנאי פיקוח ובקרה מחמירים הנהוגים בתעשיית התרופות. כל טבליה מכילה את המרכיבים החיוניים לתפקוד תקין של כל מערכות הגוף,    הויטמינים והמינרלים פועלים בצורה סינרגיסטית לספיגה טובה יותר ולחיזוק הגוף . הפורמולה עודכנה על פי המלצות האיחוד האירופאי לקצובה היומית המומלצת של ויטמינים ומינרלים.

לדברי עינת ששון, הדיאטנית הראשית של צנטרום: "בריאות טובה מתחילה בתזונה מאוזנת שמספקת את הרמה הנדרשת של כל המרכיבים התזונתיים כולל ויטמינים ומינרלים בכמויות המתאימות. תזונה נכונה משפיעה על הבריאות ועם זאת מרביתינו לא מצליחים לשמור על תזונה מאוזנת, ההמלצה היא לכל אחד להשלים את התזונה עם נטילה יומיומית של מולטיויטמין כגון צנטרום המותאם מבחינת המרכיבים לצריכה  היומית המומלצת (DAILY VALUE) על ידי האיחוד האירופאי ".

בסדרת צנטרום  - מוצרים שונים המותאמים במיוחד  לצרכים התזונתיים של כל גיל:

  • "צנטרום " -  מולטיויטמין המכיל את כל הויטמינים והמינרלים במינונים אופטימליים.
  • "צנטרום סילבר" -מותאם במיוחד לצרכים התזונתיים המשתנים של בני 50+ 
  • "צנטרום גו'ניור" – מכיל 21 ויטמינים ומינרלים החיוניים להתפתחות הילד.  טבליות לעיסה/ מציצה בטעם פטל טעים.

מחקר חדש: צנטרום מסייע בירידה במשקל
צנטרום הינו מולטיויטמין שלו תכונות חשובות שנחקרו והוכחו מדעית, כך למשל מחקר חדש, שהתפרסם לאחרונה ב- International Journal of Obesity בחן את השפעת תוספי תזונה עם ויטמינים ומינרלים ממדים שונים של חילוף חומרים, פרופיל שומנים ועוד.. במחקר נטלו הנבדקים צנטרום והתוצאות מראות  כי נטילתו  במשך תקופה של 26 שבועות, יכולה שפר מדדים של חילוף חומרים, לחץ הדם, מסת השומן ועוד.

במחקר זה לא הייתה הגבלה או שינוי בכמות הקלוריות הנכנסת ולכן ניתן היה לבודד את השפעתו של צנטרום על המנגנונים בגוף.  לאור נתוני המחקר ציינו  החוקרים למסקנה כי  נטילת  צנטרום יכולה לסייע  גם במניעת מחלות קרדיווסקולאריות ותופעות אחרות העלולות להיגרם מהשמנת יתר.

מחיר והיכן ניתן להשיג:
צנטרום באריזת 60 טבליות - מחיר מומלץ לצרכן: 129.90 ש"ח
צנטרום סילבר -לאריזת 60 טבליות מחיר מומלץ לצרכן: 149.90 ש"ח

 מומלץ ליטול את הטבלי/ות עם  הארוחה לשיפור הספיגה.

מומלץ לאמץ ארוחה קבועה ביום (בכל שעה שהיא)  כשבסיומה או עמה נוטלים את הצנטרום, וכך קל יותר לזכור להשתמש ב ו בקביעות.

את "צנטרום " ניתן להשיג ברשתות הפארם ובבתי המרקחת

 

עוד באותו נושא:
מחקר מדעי: מולטיויטמין עשוי לסייע בהארכת תוחלת החיים
מחקר חדש מוכיח: הויטמינים והמינרלים בטבליות צנטרום נספגים בדם

 


עוד באותו נושא

התגובות שלכם ...

מוצרי החודש

אני מרגיש

ספר ההפעלה הנפלא של דן שטאובר מעודד ילדים לדבר על רגשות ולפתח תקשורת טובה. מומלץ!

הורים לילדים – מה אתם מחפשים?