מלנו 5 - מספק הגנה מפני השמש לעור רגיש במיוחד

" />

מלנו 5 - MELANO V

קרם הגנה לעור רגיש ומתאים במיוחד לתינוקות

מבית ג'רנטיק - חברת הקוסמטיקה הצרפתית

עור התינוק רגיש, עדין, דק ויבש יותר מעורנו שלנו, המבוגרים, ועל כן יש לשמור עליו מפני השמש, התייבשות, היסדקות ועוד.

בימי הקיץ החמים מומלץ לצאת לטיול עם התינוק בשעות הבוקר המוקדמות או בשעות אחר הצהריים המאוחרות, בהן קרני השמש פחות מסוכנות. השמש מזיקה גם בצל ולכן בכל יציאה לשמש יש להגן על התינוק בעזרת אמצעים שונים כגון: קרם הגנה עם מסנן קרינה, כובע ועוד.

מומלץ להשתמש בקרם המיועד לעור רגיש ולתינוקות, כי הוא בדרך כלל מבוסס על חומרים טבעיים ועדין יותר. יש לקחת בחשבון כי עורו של התינוק עדין ורגיש וחשיפה ממושכת לשמש עלולה לגרום לו להתייבשות ולנזקים על עורו.

מומלץ למרוח את התינוק לפני היציאה מהבית, על מנת שהקרם ייספג בעור לפני החשיפה לשמש.

בחברת ג'רנטיק ייצרו את מלנו 5 המספק הגנה מפני השמש לעור רגיש במיוחד. הקרם בעל מקדם הגנה SPF 30+. המסננים כנגד UVA ו- UVB המרכיבים אותו מציעים רמת הגנה גבוהה כנגד נזקי השמש וכן מונעים היווצרות פיגמנטציה (כתמי שמש למיניהם).

רוזט וייצמן, מנכ"ל חברת ג'רנטיק ישראל אומרת, כי עורם של תינוקות וילדים רגיש מאד לקרני השמש. לתאי העור יש "זיכרון" וחובה להגן היטב על עור צעיר מפני קרינה אולטרה סגולה, כדי למנוע בגיל מבוגר הופעת מחלות עור (סרטן עור, מלאנומות וכדומה). מלנו 5 שומר על העור ומונע נזקים ועבר בדיקות תחת השגחה דרמטולוגית. בטיחותו, יעילות מקדם ההגנה שבו וסבילותו לעור הוכחו מעל לכל ספק. עוד אומרת וייצמן, כי לפני כל חשיפה לשמש, יש למרוח כמות מספקת של קרם מלנו 5 בתנועות עיסוי קלות עד ספיגתו על פני העור. יש לחדש את המריחה מספר פעמים ביום על מנת לשמר את ההגנה, במיוחד לאחר שחיה, ניגוב או הזעה.

מחיר מומלץ - 310 ₪ (90 מ"ל).

לפרטים נוספים - מרכז הדרכה ג'רנטיק -  1800-35-17-17, www.gernetic-israel.co.il

 

 


עוד באותו נושא

התגובות שלכם ...

מוצרי החודש

אני מרגיש

ספר ההפעלה הנפלא של דן שטאובר מעודד ילדים לדבר על רגשות ולפתח תקשורת טובה. מומלץ!

הורים לילדים – מה אתם מחפשים?