סקירה על ערכה חדשה לבדיקת ביוץ המושקת בימים אלו

" />

Senso-Test בדיקת ביוץ סטריפ חדשה

הערכה מכילה 20 רצועות (סטריפים) ל-4 חודשים

***

הערכה כוללת בדיקת הריון במתנה  

 

בימים אלה מושקת ערכה ביתית לבדיקת ביוץ Senso-Test סטריפ, המכילה 20 סטריפים לפרק זמן של ארבעה חודשים. ערכת Senso-Test סטריפ, האמינה ב- 99% בבדיקות מעבדה, מאתרת בצורה מדויקת וברורה ביותר את הימים הפוריים בהם הסיכויים להרות גבוהים ביותר, ומבטיחה תוצאה מהירה וברורה תוך פחות מדקה.

 

כיצד פועלת ערכת בדיקת הביוץ Senso Test?

בדיקת הביוץ Senso-Test מתבססת על גילוי בעליית "הורמון הביוץ" LH – לוטאין.  הבדיקה מגלה את 2 הימים הפוריים ביותר של האישה באמצעות בדיקת שתן המאפשרת אבחון מדויק של ימי הביוץ – הבדיקה מאפשרת חיזוי הביוץ 24-48 שעות מראש ובכך מצביעה על הזמן האופטימאלי לכניסה להריון.

לדברי פרופ' דניאל זיידמן, מנהל יחידת המחקר באגף נשים ויולדות, מרכז רפואי שיבא, "היות ונשים פוריות רק יום אחד בחודש, ברוב המקרים בהם מנסים להרות מספיק לזהות מראש את היום הספציפי בו מתרחש הביוץ כדי להשיג הריון. ערכת הביוץ 'Senso-Test' מומלצת כיוון שהרבה נשים מאמינות שהן חשות בביוץ או שהן יודעות לחשב אותו אך לא פעם מגלות שטעו ושעוד חודש עבר בו הן פספסו את הביוץ. בנוסף, מומלץ להשתמש בערכת ביוץ כפתרון ראשוני על מנת להימנע עד כמה שאפשר מטיפולים הורמונאליים והתערבויות חיצוניות שעלולים להוביל להריון מרובה עוברים. הערכה בטוחה לשימוש עבור כל אישה ובכל גיל".

מחיר מומלץ לצרכן: 99.99 ₪. הערכה כוללת בדיקת הריון במתנה, בשווי כ- 30 ₪.

ניתן להשיג בבתי המרקחת וברשתות הפארם.

ניתן ליצור קשר בקו 1-800-388-288 – ייעוץ מקצועי בכל שאלה בנוגע לאופן השימוש והבנת התוצאות.

מסקר שנערך על ידי קבוצת "שילוב MILLWARD BROWN " בקרב 404 נשים מרחבי הארץ שהיו בהריון ב- 5 השנים האחרונות או מתכננות הריון בשנה הקרובה, עולה כי:

40% מהנשים שהשתמשו בערכת ביוץ, עשו זאת כבר בתחילת הניסיונות להיכנס להריון. 64% מהנשים שנכנסו להריון והשתמשו בה אמרו כי ערכת הביוץ הביתית סייעה להן לאתר את זמן הביוץ ולהיכנס להריון.

בנוסף, 77% מהנשאלות אשר השתמשו בערכת הביוץ ציינו כי מחיר סביר הוא הפרמטר שגרם להן לבחור בערכת הביוץ בה השתמשו.

טיפים לחיזוי ביוץ:

  1. ניהול יומן שיטה ביתית, המתבססת על רישום מועדי המחזור החודשי ואורכו במשך מספר חודשים. על בסיס רישום זה מבצעים הערכה כללית לגבי מועד הביוץ הצפוי לקרות בחודש הקרוב. בשיטה זו אין התבססות על גורמים פיסיולוגים או הורמונאליים המציינים את הביוץ. ככל שהמחזור פחות סדיר, כך גדלים הסיכויים לטעות.
  2. טמפרטורת גוף (BBT) -  בשיטה זו חוזים את מועד הביוץ בהתאם לעלייה בטמפרטורת הגוף. חסרונות השיטה: יש צורך למדוד חום כל בוקר במשך חודש באמצעות מדחום רגיש ולקחת בחשבון כי מידת חום הגוף עלולה להיות מושפעת מגורמים רבים כמו: מחלה, שתייה חמה וכד'. בנוסף, בשיטה זו מזהים את הביוץ רק לאחר שהתקיים, כך שחייבים לחכות לחודש הבא.
  3. בדיקות ביוץ ביתיות - עבור זוגות רבים בדיקה ביתית הינה שיטה אידיאלית לחיזוי הביוץ המאפשרת להם לזהות את הימים בהם פוריות האישה בשיאה וע"י כך לתזמן את קיום היחסים. המוצרים הנ"ל מתבססים על זיהוי הורמון ה- LH, האחראי על הביוץ, בשתן.

חשוב לזכור שלעיתים עוברים חודשים עד שזוג "נורמאלי" משיג הריון ללא בדיקת הביוץ. אם אישה אינה מתעברת למרות קיום יחסי מין בתקופת הפוריות עליה לפנות לרופא ולתת לו תמונה ברורה ומדויקת של תקופת הביוץ (שהתקבלה כתוצאה מהבדיקה) נתונים אלה יכולים לזרז את האבחנה ולהתאים טיפול נכון.

 


עוד באותו נושא

התגובות שלכם ...

מוצרי החודש

אני מרגיש

ספר ההפעלה הנפלא של דן שטאובר מעודד ילדים לדבר על רגשות ולפתח תקשורת טובה. מומלץ!

הורים לילדים – מה אתם מחפשים?