תרחיף בצבע ורוד האהוב על ילדים ומשפר את הענות הלקיחה

" />

 "פינק ביסמוט" תכשיר לטיפול בבעיות עיכול

 

שלשולים, גזים וכאבי בטן, הינם תופעה מוכרת במיוחד בפסח. בליל הסדר ובמהלך החג אכילת מצות בכמות גדולה עלולה להוביל לכאבי בטן ולשלשולים ממושכים. בקרב ילדים ותינוקות, שלשול ממושך הינו מסוכן כיוון שהגוף מאבד נוזלים, מה שעלול לגרום להתייבשות.

סקר שנערך בקרב תלמידים מתבגרים הראה כי עד 17% מהם סבלו מכאבי בטן לפחות פעם בשבוע. בכמחצית מהתלמידים התלונות היו "מציקות" דיין כדי לפנות לרופא. מדיווחיהם של רופאי הילדים עולה כי 2-4% מכלל הביקורים במרפאה הם עקב כאבי בטן חוזרים. הגיל האופייני להופעת התלונות הוא 4-6 שנים ופיק נוסף קיים בגלאי 7-12 שנים.

כמענה לבעיה, מציעה חברת "פריגו"* את "פינק ביסמוט" – תכשיר בצורת טבליות למבוגרים או תרחיף בצבע ורוד האהוב על ילדים ומשפר את הענות הלקיחה, לטיפול במקרים של כאבי בטן, שלשול, קלקול קיבה, קשיים בעיכול ובחילה, ללא מרשם רופא.

המוצר מצמצם במחצית את כמות השלשולים ושלא כמו תרופות אחרות אינו מקטין את תנועת המעיים ואינו גורם לעצירות.

"פינק ביסמוט", המיוצר בארה"ב, מכיל את החומר הפעיל "Bismuth Subsalicylate" – היחיד המאושר על ידי משרד הבריאות לשימוש בתינוקות ובילדים לטיפול בכאבי בטן ושלשולים.

למוצר 2 פרזנטציות:

תרחיף לשימוש החל מגיל שלוש. אריזה גדולה וחסכונית מכילה 237 מ"ל - כ15 מנות טיפול. מחיר מומלץ: 39.05 ₪. התרחיף מגיע עם כוסית מדידה נוחה לשימוש. לשימוש החל מגיל שלוש.

טבליות לעיסה, לילדים גדולים ומבוגרים. מחיר מומלץ: 39.73 ₪ (אריזה מכילה 30 טבליות).

המוצר כשר לפסח.

ניתן להשיג בבתי מרקחת פרטיים וברשתות הפארם ברחבי הארץ.

 


עוד באותו נושא

התגובות שלכם ...

מוצרי החודש

אני מרגיש

ספר ההפעלה הנפלא של דן שטאובר מעודד ילדים לדבר על רגשות ולפתח תקשורת טובה. מומלץ!

הורים לילדים – מה אתם מחפשים?