תקליטור ייחודי ובו מדיטציות קסומות

לילדים ולבני נוער

 

אור – מדיטציות קסומות לילדים ולנוער, תקליטור מיוחד במינו של מדיטציות ודמיון מודרך המיועד לילדים ובני נוער, יצא בימים אלה לאור . מדובר בתקליטור שהוא חלק מסדרת הספרים והתקליטורים מבית ארגמן – מוצרי איכות לנשמה, שחובר בידי מיכל בוקר, תושבת טבריה, סופרת, מורה ומטפלת מתחום הרפואה המשלימה מזה 16 שנים.

 

אור – מדיטציות קסומות לילדים ולנוער : מדיטציה מעבירה את המח לתדר של גלי אלפא וילדים, עד הגיעם לגיל 6, מחוברים בטבעיות בתדר הזה, לכן קל להם מאוד לדמיין ולפתח רעיונות.  תרגול מדיטציה אחת ליום ישלים את האנרגיה החסרה לילד, ירגיע אותו, ויעלה את רמת הביטחון העצמי של הילד ויעודד את כוח הריפוי הטבעי של הגוף, הקיים בכל אדם.

 

בתקליטור זה תמצאו חלק מהמדיטציות המופיעות בספר "אור" שיצא לאור לפני 5 שנים בהוצאת ידיעות אחרונות, שהורים רבים משתמשים בו.  יש לאפשר לילד לעשות מדיטציה כרצונו, ואין הכרח שיישב או ישכב בזמן המדיטציה (כמו אדם מבוגר). מומלץ מאוד לתרגל לפני השינה.

 

בתקליטור 5 מדיטציות שונות, בסגנון דמיון מודרך: אהבה, שמחה ורפואה מותאמות גם לילדים קטנים, ואפשר להשמיע לילדים מגיל 3 ומעלה. את המדיטציה "רפואה" מומלץ להשמיע בזמן שהילד אינו חש בטוב.

 

המדיטציות בתקליטור: אהבה 7:20 דקות, שמחה 6:20, רפואה 7:30, על כנפי הרוח 19:57 ותיבת הקסמים 18:05.

 

מהתקשרות עם הורים, הילדים מחוברים מאוד למדיטציות ומעדיפים להירדם לקול ההנחיה. כתוצאה מכך, הילד ישן שינה עמוקה, ומתעורר רענן בבוקר, התנהגותו משתנה ונרגעת.

 

המלצה להורים שרוצים עבודה פורייה יותר עם הילד, לשינוי וטיפול בנושאים מגוונים יותר, מומלץ להיעזר גם בספר "אור" – מדיטציות קסומות להורה ולילד בהוצאת ידיעות אחרונות.

 

מחיר תקליטור אור לילדים ונוער: 39.90 ש"ח.

ניתן להשיג: בצומת ספרים, סטימצקי, רשת בראשית, רשת קינמון, יוגה סטור, מצפה אלומות, חנויות המרכז לקבלה.

אתר לרכישה: http://www.argaman.info/

 

בסדרת התקליטורים מבית ארגמן – מוצרי איכות לנשמה כלולים 13 תקליטורי מדיטציות, ביניהם יצאו לאור לאחרונה: "שפע" להצלחה כלכלית,  "הבחירה בחיים" לריפוי  והבראה מסרטן ,  "אישה" לנשים ונשיות ו"אור" מדיטציות קסומות לילדים ולנוער.

 

גולשים כותבים:
"קיבלנו את הספר ‘אור מדיטציות להורים‘ במתנה להולדת ביתנו הרביעית ואנחנו מאוד נהנים ממנו. בערב אני מכניסה את הילדים למיטות ומקריאה להם בכל פעם מדיטציה אחרת וכך הם נכנסים לישון ברגיעה. הם ממש אוהבים את זה ומחכים לדקות הרגיעה הללו.
מומלץ בחום!!!"


עוד באותו נושא

אז איפה אתם בחג?

אז איפה אתם עושים את החג? ככל הנראה, השאלה הכי מעצבנת שישאלו אותך, בין אם אתה נשוי ובין אם לא.

התגובות שלכם ...

מוצרי החודש

אני מרגיש

ספר ההפעלה הנפלא של דן שטאובר מעודד ילדים לדבר על רגשות ולפתח תקשורת טובה. מומלץ!

הורים לילדים – מה אתם מחפשים?