ורוד בזוקה - זה הצבע שמעניק השנה לחורף שמחת חיים ושובבות.

רוב האמהות מחפשות תיק החתלה שיהיה פונקציונאלי, נוח, מעוצב וכמובן יתאים לצבעי העגלה,אך לפעמים כדאי להעיז קצת עם הצבעוניות.

מותג תיקי האמהות המצליח, Gittabags , יוצאים בסדרה של תיקים בצבע ורוד בזוקה, הכוללת מגוון תיקים, החל מדגם 108 המפנק והמאובזר, דרך תיק צד גדול אך לא מחייב, ותיק לגן, הנתלה על הגב ועל גבי העגלה.

תיק ההחתלה המפנק והמאובזר הוא דגם גדול, המצויד בתא אחורי הנפתח למשטח החתלה, ומכיל בנוסף מקום לטיטולים ומגבונים, תאים חיצוניים לבקבוקים עם בידוד תרמי, תא חיצוני לפלאפון, מתלה חיצוני לצעצוע/מוצץ/מפתחות ועוד... התיק ניתן לתליה על כל סוגי העגלות ומגיע עם נרתיק למחלק מנות, רשת כביסה, רצועת כתף, רצועות גב וידית נשיאה. פינוק ופונקציונאליות בתיק אחד כמו גם ניתן לצרף לתיק גם את ה - Activefold®  :  קשת פעילות מתקפלת המתחברת לתיק ולעגלה.

מחיר: 510 ₪ 

תיק צד  גדול, הנתלה באלכסון או על-גבי העגלה ומגיע עם שני תאים חיצוניים לטיטולים, מגבונים ועוד.  ישנם שני כיסים חיצוניים לבקבוקים וגם מקום נוסף לבקבוקים בתא פנימי, התיקים מתוכננים עם חלוקה חכמה לתאים, גישה נוחה לציוד ההחתלה ופינוקים יחודיים לכל תיק.

מחיר: 300 ₪.

תיק גן  לילדים, לגן ולטיולים -  גדול ומרווח, במראה עדכני.  מצויד בתא אחסון מרווח בו ניתן לשים את הבגדים להחלפה של הילד, חיתולים, מוצצים ועוד .ניתן לתלות את התיק על גבי העגלה לנוחות מרבית.

בבדים איכותיים,דוחי נוזלים, קלים כביסים ועמידים אשר יוצרו במיוחד עבור gittabags

מחיר: 180 ₪.

 

ניתן להשיג בסטודיו המעצבת במושב ביצרון ובחנויות מובחרות ברחבי הארץ. לבירור הסניף הקרוב לביתך: 1-700-707-166. אתר אינטרנט: www.gittabags.com


עוד באותו נושא

התגובות שלכם ...

מוצרי החודש

אני מרגיש

ספר ההפעלה הנפלא של דן שטאובר מעודד ילדים לדבר על רגשות ולפתח תקשורת טובה. מומלץ!

הורים לילדים – מה אתם מחפשים?