הדבר הראשון שצריך לעשות, זה לגלות מה באמת החלום שלו. אולי הוא רוצה להיות זמר או אולי להקליט שיר? צריך גם לגלות מה הוא אוהב ומה לא בלהיות זמר.

הילד חולם להיות זמר - מה לעשות?

אתם יכולים להתחיל בלשאול את הילד את השאלות הבאות, שיתנו לכם מושג על כוונת "המשורר":

האם אתה אוהב לשיר?

מה אתה אוהב בלהיות זמר?

איזה סוג של שירים אתה אוהב?

אתה רוצה לשיר סולו או עם מישהו אחר?

למה דווקא להיות זמר?

יש זמרים שאתה מעריץ?

 

חשוב שילדים ידעו שנדרשת עבודה קשה ונחישות על מנת להשיג את מטרותיהם.

זה גם דורש זמן וסבלנות, כי זה לא יקרה בין לילה. ועליכם ההורים, מוטל לעודד אותם תמיד, גם אם הם מזייפים.

ילדים רבים גדלים עם חלום להיות זמרים. חשוב לדעת מה לעשות כשהילד רוצה להיות זמר ומראה נכונות ונחישות על כך.

 

ישנן דרכים רבות בהן אנו יכולים לתמוך בחלום של הילד להיות זמר:

דרך אחת היא ללמוד כיצד לשיר טוב יותר ולהקליט שיר באולפן. אפשר גם לקנות לו שיר במתנה. אם יש לך זמן, אולי כדאי לקחת שיעורי שירה (פיתוח קול) עם הילדים שלך, כי כשהילדים רוצים להיות זמרים צריך לבדוק אם בכלל זה בר ביצוע. זהו חלום נפוץ עבור ילדים רבים. ההורים צריכים להבין שזה חלום נורמלי לילדים ולא צריך להרתיע אותם מלרדוף אחר החלומות שלהם.

כשהילד רוצה להקליט שיר, ההורים יכולים לעזור להם למצוא אפליקציה שתאפשר להם להקליט את קולם ולאחר מכן לבחור את החלקים הטובים ביותר בהקלטה כדי שיוכלו להפוך אותו לשיר. במקרה זה, החלום של הילדה להיות זמרת או הילד להיות זמר לא יתגשם מכיוון שהילדים חכמים ורוצים הקלטה מקצועית, במיוחד ככל שגדלים. כדי להקליט שיר באופן מקצועי ושהם ירגישו כמו זמרים/ זמרות ליום אחד יש להגיע לאולפן הקלטות.

 

מוכר לכם?

הילד רוצה להיות זמר. הוא לוקח את הגיטרה שלו ושר, "אני רוצה להיות זמר" או מזמזם את השיר שהוא אוהב. הילדה רוצה להיות גם זמרת. היא לוקחת את צעצוע המיקרופון שלה ושרה, "אני רוצה להיות זמרת" ומזמזמת את השיר שהיא אוהבת.

בגיל יותר מאוחר אותו ילד רוצה להקליט שיר. הוא אומר, "אני רוצה להקליט את השיר שלי", או "אמא הלחנתי שיר מקורי שלי אני רוצה להקליט אותו". הילדה רוצה להקליט גם את השיר שלה. היא אומרת, "אני רוצה להקליט את השיר שלי באולפן כמו נועה קירל או עדי ביטי או אלה לי...".

 

גם הילד וגם הילדה חולמים להיות זמרים. שניהם לוקחים את הכלים שלהם ושרים שירים על החלומות שלהם להיות זמרים. ההבדל הוא שהילד משתמש בגיטרה שלו ככלי בזמן שהילדה משתמשת במיקרופון שלה ככלי. זה אומר שיש להם דרכים שונות ללמוד איך לשיר כדי ששניהם יתממשו את החלום, וכל הדרכים אפשריות.

הילד רוצה להיות זמר אבל הוא לא יודע איך להתחיל. החלום שלו להיות זמר הוא בדיוק זה - חלום. הילדה רוצה להיות גם זמרת והיא יודעת איך להתחיל. היא יכולה ללמוד איך לשיר ואז להקליט את השיר שלה.

החלומות של הילד הם בדיוק זה - חלומות, בעוד שהחלום של הילדה נמצא בהישג יד כי יש לה את הידע של מה שנדרש כדי להפוך לזמרת.

 

זה הזמן להפוך את החלום למציאות ולהפוך אותם לזמר/ת ליום אחד!

צרו קשר עם אולפני לי-רון  073-7780004

 


עוד באותו נושא

סרקל מסכת הזנה לשיער לילדים

חדש! ד"ר פישר גאה להציג את סרקל - מסכת הזנה לשיער לילדים, תכשיר ייחודי לשמירה על היגיינת השיער ולסירוק קל.

התגובות שלכם ...

מוצרי החודש

אני מרגיש

ספר ההפעלה הנפלא של דן שטאובר מעודד ילדים לדבר על רגשות ולפתח תקשורת טובה. מומלץ!