בייביסיטר, מותג החיתולים הצומח בישראל, משיק חיתולי ניו בורן לרך הנולד, במידות 1 ו-2, הסופגים יותר מהאגיס ומפמפרס וגם מותאמים לעורו הרגיש של התינוק!

חיתולי ניו בורן של בייביסיטר סופגים יותר מהמתחרים!

לאחר תהליך פיתוח ארוך ומוקפד, בו לקחו חלק הורים רבים, השיק בימים אלה מותג החיתולים המוביל בייביסיטר המשווק על ידי ניאופרם מוצרי צריכה, חיתול חדש לרך הנולד, המותאם לחודשים הראשונים של התינוק שמציע להורים מוצר מעולה במחיר נגיש.

 

חיתולי בייביסיטר החדשים נותנים מענה מיטבי לצרכיו של הרך הנולד ומעניקים ביטחון מלא גם להורים: ספיגה מנצחת, נבדקו דרמטולוגית בפיקוח רופא עור, היפואלרגניים ובעלי סמן רטיבות. ובנוסף: מידה 1 כוללת פתח קדמי לאזור הטבור.

 

סופג יותר מהמתחרים המובילים

חיתול הניו בורן החדש, כמו כל סדרת חיתולי בייביסיטר, הינו בעל ספיגה מוגברת ונמצא כי הוא סופג כ- 30% יותר מהמתחרים המובילים האגיס ופמפרס, פרמטר חשוב בבחירת החיתול.

כמו כן, החיתול בעל שכבה נושמת באמצעות Air Flow Technology™, להגנה על עורו העדין של התינוק. עוד מאפיין חשוב הוא שהחיתול נבדק דרמטולוגית לעור רגיש וכהיפואלרגני בפיקוח רופא עור.

 

הגנה מקסימלית לעור התינוק

החיתול החדש רך וגמיש ובעל עיצוב ייחודי, עם סגירה גמישה לעיטוף מושלם והתאמה מיטבית לגוף התינוק. בעל סמן רטיבות המאפשר לדעת מתי נדרשת החלפת חיתול ופתח קדמי לאזור הטבור (רק במידה 1), המונע מגע של החיתול עם גדם חבל הטבור. פרמטרים חשובים אלו, מעניקים הגנה מקסימלית וטובה לעור התינוק בחודשי חייו הראשונים!

 

75% מההורים העדיפו אותו על פני האגיס

בסקר שערכה החברה, נמצא בין השאר, כי 75% מההורים שהתנסו בחיתול החדש, העדיפו אותו על האגיס . עוד נמצא כי כ-75% ממשתתפי המחקר העניקו ציון "מצויין" לפרמטר רכות החיתול ו-100% מהם השיבו כי החיתול נעים למגע.

 

 

אריזות חיתולי בייביסיטר ניו בורן החדשים ישווקו במידות 1 (2-5 ק"ג) ו- 2 (3-6 ק"ג).

ניתן להשיג בנקודות המכירה השונות: ברשתות המזון, רשת Be, סופר-פארם אונליין, חנויות מתמחות למוצרי תינוקות וכמובן באתר בייביסיטר.

 


עוד באותו נושא

!POOF – חטיף ממולא באוויר מעולה!

המותג החדש מאפשר ליהנות מחוויה של חטיף תלת מימד, כולל מיקס צורות כוכבים חדשני, במגוון טעמים.

התגובות שלכם ...

חוות דעת

שלחנו לנסיינית שלנו, שילדה זה עתה את בנה הבכור (מזל טוב!) את חיתולי בייביסיטר החדשים וזה מה שהיא כתבה:

"תודה רבה! כשיצאנו הביתה מבית החולים השתמשנו רק בחיתולים כמו אלה שהיו בביה"ח, אני לא יודעת אם מותר לכתוב איזה. אבל מאז שניסינו את חיתולי בייביסיטר ששלחת אנחנו קונים רק אותם. הם סופגים מעולה, העור של החמודון שלי נשאר רענן וללא פצעונים, וגם המחיר שווה לכל נפש".

מוצרי החודש

אני מרגיש

ספר ההפעלה הנפלא של דן שטאובר מעודד ילדים לדבר על רגשות ולפתח תקשורת טובה. מומלץ!