במהלך חוה"מ פסח, מרכז מהותי ילבש חג ויציע מגוון פעילויות מדליקות וטכנולוגיות לכל המשפחה.

מה נשתנה בפסח הזה במרכז מהותי?

מפצחים כתבי חידה עם טאבלטים, מסע בין תחנות המשלב את ארבע "הקושיות" וטכנולוגיות מעולמם של הילדים, קיר קינקט גדול ממדים, הצגה לקטנטנים ומגוון פעילויות נוספות ברוח החג לכל המשפחה.

 

במהלך חופשת הפסח אף תוצג במרכז מהותי מקבוצת אריסון הצגת היחיד המרהיבה "אל מעבר להר" בבימויה של דנה דבורין.

 

זמן מהותי

חוויה משפחתית ומרתקת להורים וילדים במרכז הפעילות החדשני ובה מסע בין תחנות המשלבות טכנולוגיות מעולמם של הילדים: יצירת מזכרת אישית באמצעים טכנולוגיים, קיר קינקט גדול ממדים ועוד.

בואו להתרגש, לשתף וללמוד האחד על השני בחוויה מקורית ומעניינת.

במיוחד לכבוד פסח, ישובצו בתחנות הפעילות ארבע ״קושיות״ אישיות, והמשתתפים יחשבו יחד מה נשתנה? תהיה אפשרות ליצור לוח השראה לסריקה באמצעות קוד (כדי להדפיס, לשמור, להעביר במייל ותמיד לחזור לשאלות).

לילדי כיתות א‘-ו‘.

 

הרפתקה באי

באי של מהותי, בין חופים, חיות ונופים, מסתתרות להן חידות מגוונות, ומשימות מסקרנות. בואו לפצח ביחד כתב חידה יוצא דופן. בעזרת טאבלטים, זכוכית מגדלת, ועוד הפתעות, תחוו עם הילדים מפגש בין אתגרים מסקרנים לבין ערכים, חלומות ושאיפות. בסוף ההרפתקה, החוזקות והערכים שאספתם יחד, יהפכו ליומן מסע של ערכים וחוזקות, שתוכלו לשמור, כדי לזכור תמיד את העוגנים והכיוונים שגיליתם בדרך.

לילדי כיתות א‘-ו‘.

 

"מעבר להר"

מופע יחיד ייחודי ומרהיב בבימויה של דנה דבורין עם השחקנית הילה צור. ההצגה מספרת את סיפורה של הבובה תותי היוצאת למסע חיפוש אחר חברים חדשים. יחד הם חווים אתגרים שונים, ומגלים את כוחה של אמונה עצמית, חברות ושיתוף פעולה.

לגילאי 4-7, משך ההצגה – 40 דק‘.

 

 

 

לפרטים נוספים: www.mahuti.co.il/Passover

 


עוד באותו נושא

חורף חם לכל המשפחה במוזיאון אגם

"הפלישה לחלל", אמן כלי ההקשה חן צימבליסטה עם התזמורת הסימפונית ראשל"צ, פעילות אמנותית חווייתית, סדנאות יצירה, איור, צילום ומשחקי אור וצל, מפגשים עם אמנים מובילים, סיורים מודרכים סביב יצירותיו של האמן יעקב אגם, ועוד.

התגובות שלכם ...

מוצרי החודש

אני מרגיש

ספר ההפעלה הנפלא של דן שטאובר מעודד ילדים לדבר על רגשות ולפתח תקשורת טובה. מומלץ!