העולם וגם הגוף שלנו פועלים על מערכת אנרגטית של תדרים הסמויים מן העין. מהי המערכת הזו ואיך זה קשור לחיזוק מערכת החיסון שלנו לחורף? המשיכו לקרוא.

חיזוק המערכת החיסונית לחורף

בין אם אנחנו מאמינים בקיומה של נשמה ובין אם לאו, עובדתית העולם שלנו עובד על מערכת אנרגטית ותדרים שלמעשה סמויים מהעין. איך אנו יודעים שהן קיימות? בילדים למשל זה מאוד בולט, ההתרחשות התנודתית, הרגשית, המנטלית והפיזית שלהם פועלת ממש כמו משב רוח שמשנה את כיוון הנשיבה שלו. יש גם מבוגרים כאלה, שמשתנים על פי התנועה והתדר של האנרגיה, וגם אצלם נראה שינויים מהירים, לפעמים קיצוניים, בין מצבי רוח פעולה, דעה ואמונה.

 

מהי המערכת האנרגטית ואיך כל זה קשור לחיזוק מערכת החיסון שלנו ובפרט בחורף?

 

קור

יש תדר אנרגטי מסוים, לא סתם גלי קור, שהחשיפה הממושכת אליהם אסורה. לא בכדי מומלץ שלא להסתובב חצי עירום או עם לבוש קל. לא סתם אנחנו מלבישים את התינוקות, הילדים ואת עצמנו בהמון שכבות. קור הוא תדר. קור שחודר את הבשר, הוא למעשה חודר ישירות למערכת האש והאנרגיה של הגוף. למובילי אנרגיית הצי-קי, אנרגיית החיים, ערוצי המרידאנים, שאם נכנס בתוכם גל תדר של קור הוא יוצר חסימה. לא סתם הגוף מתכווץ כשגל קור פוגע בו, כך גם המרידאן. נוצרת בו חסימה.

הבעיה היא שהחסימה חוסמת את אנרגיית החיים שמקורה באלמנט האש מלחדור ולהזין את האיברים הפנימיים של הגוף ואת התאים, וכשנוצרת חסימה כזאת האיבר נחלש. כשהאיבר נחלש, מערכת החיסון שלו נחלשת, הוא לא מסוגל להגן על עצמו. בכל האיברים שלנו תמיד חיים תאי סרטן, חיידקים ווירוסים וברגע שהמערכת נחלשת להם יש יכולת להתרבות, לגדול ולהתעצם. לכן חשיפה לקור עשויה לגרום ליציאה מאיזון בחורף.

 

רעלים

כאשר איברים שחוטפים מכת קור מוצפים ברעלים שלא יצאו מהגוף, התאים בהם לא רק סופגים מכת קור ומתכווצים, הם גם נכנסים לסוג של עצירות פנימית. במקום להתנקז מהתא החוצה הרעלים נשארים תקועים בתוכו, מוחדרים פנימה. חישבו מה היה קורה אילו לא יכולתם לפנות פסולת מהגוף חודש ימים? האם הייתם נשארים באיזון? סביר שלא. דמיינו שחודש ימים אתם סובלים מעצירות קשה, כל הרעלים נשארים בפנים, טונות של פסולת נשארת רעילה בתוך הגוף. לא רק שמערכת החיסון תפגע, הכל ייפגע. הרעל שמסתובב בתוך המערכות פוגע בכל התפקוד.

 

ניקוי וניקוז

חשוב שהשרירים יוכלו לנקז החוצה את הפסולת שנאגרה בגוף. כאמור, קור גורם לשרירים מכווצים וחום משחרר אותם. אנרגיית החיים זורמת בחום ומתכווצת בקור. אם אתם או ילדיכם סובלים מעצירות, ממצב שאין יציאות כל יום, זוהי נורה אדומה חזקה. אדם שלא מפנה פסולת הופך להיות מתוח, עצבני, כעסן, מריר, חסר שלווה, חסר ריכוז.

 

לסיכום: כדי לדאוג למערכת חיסון חזקה בחורף - יש לדאוג שכל הזמן יהיה חמים ברמה הפיזית.

 

 

שיהיה חורף חמים ובריא!

 

 

על הכותבת:
ד"ר אדית מרלין דניאל 0779613596 -972
לא רופאה לא מטפלת בבעיות פיזיות או נפשיות אלא רק בנשמה בלבד ברפואה אלטרנטיבית
.D.A.M. Ph. D & ַַMBMD An Honorary Dr
https://drnorma.wixsite.com/health

עובדת בחברות שמעניקות שירותי רפואה משלימה
https://www.femi.com/UC
מנהלת באתר BEOK פורום בפיברומיאלגיה
https://www.beok.co.il/forums/forum-310/
עיתונאית בריאות במגזין להורים וילדים אמאבא - חוקרת העידן החדש
https://www.imaba.co.il/member_card.php?pid=503

 


עוד באותו נושא

עיסוי תינוקות בשיטת איורוודה

העיסוי בהודו הוא חלק בלתי נפרד מחיי היום יום. מהי חשיבות העיסוי לתינוק? הסברים, רעיונות ותירגול.

התגובות שלכם ...

מוצרי החודש

אני מרגיש

ספר ההפעלה הנפלא של דן שטאובר מעודד ילדים לדבר על רגשות ולפתח תקשורת טובה. מומלץ!