כולנו רוצים ליצור עבור ילדינו מציאות נחמדה, במיוחד בתקופה המורכבת הזאת. לכן שמחנו מאד לראות את הפרויקט החדש של אושרית בנאי "מגלים עם אושרית את ארץ ישראל".

מגלים עם אושרית את ארץ ישראל

הפרויקט של אושרית הוא פרויקט הדסטארט להפקת סדרה חדשה בת שישה פרקים על ארץ ישראל.

כל פרק בסדרה יוקדש למקום או אזור אחר בארץ, ובמרכז כל פרק יעמוד שיר מקורי שמח וקצבי הנושא תכנים חינוכיים. הסדרה מיועדת לגילאי 4-8, אבל תתאים גם לכל המשפחה, והיא מיועדת לשידור בכל הערוצים בהם יש תכנים חינמיים לילדים.

 

אושרית בנאי

אושרית נשואה לאופיר ואמא לשני ילדים מקסימים וסקרנים, שליו בן 13 ועדי בת 11. כבר מעל 15 שנים היא חיה ונושמת את עולם הילדים בפעילויות מגוונות ומופיעה בהצלחה רבה מול ילדים בבמות השונות ברחבי הארץ. "אנשים לעולם לא ישכחו את איך שגרמתם להם להרגיש", היא אומרת.

 

כדי לדעת איך נולד הרעיון לקחנו את אושרית לסיור, לא בארץ ישראל אלא בהסטוריה הפרטית שלה: תושבת כפר סבא, אחות בכורה לשני אחים קטנים. תמיד שרה, הופיעה והצחיקה את המשפחה. אושרית דווקא לא ישבה מול ערוצי הטלוויזיה בילדותה "אני רוצה להוציא את הילדים מהמסכים כדי לטייל בארץ, אז המטרה מקדשת את האמצעים", היא מספרת לנו, ההורים לילדי המסכים. המשפחה שלה נהגה לטייל מדי שבת, "פרט אולי לשבתות של סערה". עם זאת אושרית זוכרת היטב את האוהל שעף להם ברוח, כשחנו בקמפינג מול הכנרת. "לטייל אומר לקום מוקדם, ללכת הרבה ברגל. להתגבר על קשיים, ולהתחיל לאהוב את המראות, הנופים ואת תחושת ההישג, אחרי שהכרנו את הארץ ברגלים".

 

סוכר הפעלות

אושרית שרה מילדות, היתה בלהקת "פידבק" (כמו הראל סקעת, דור דניאל וחגית נדרי) והיתה פעילה במועצת תלמידים. בצבא שרתה כמש"קית לאיתור קד"ץ של מקצועות הבמה והתקשורת, היא נגעה ב"זהר", אך לא הופיעה בעצמה. עם זאת קיבלה אישור עבודה והתחילה להופיע כמלצרית מזמרת במועדונים של הזמר אדם. בשנת 2014 נכנסה לתחום הילדים, הנחיית ימי הולדת ובמות דרך העסק שפתחה "סוכר הפעלות". כשהמדינה חגגה 70, התחברה שוב לאהבת ארץ ישראל ועלה בה הרצון להעביר לילדים ערכים. היא עשתה זאת דרך הדמות של אושרית שמטיילת בארץ ישראל והמופע "מטיילים עם אושרית בארץ ישראל".

 

מתי עלה לך הרעיון להפיק סדרה?

"במהלך הקורונה המופעים שלנו התבטלו ואז עלה בי הרעיון להפיק סדרה שתגיע לכל בית בחינם. הדור של היום פיקח ואי אפשר "לבלף אותו", אני מדברת איתם בגובה העיניים על אהבת הארץ ועל ערכים של מחזור ושמירה על הטבע והסביבה, אורח חיים בריא וערבות הדדית. ואולם, כעת אחרי הקורונה אין לי אפשרות לממן את זה בעצמי, לכן פניתי למימון המונים".  

 

 

בין התשורות המקסימות בפרויקט ההדסטארט:

עותק דיגיטלי של הפרויקט, ערכות יצירה, הפקת יום הולדת במחיר מיוחד, סיור מודרך בפארק הירקון בהדרכתה ועוד ועוד.

 

מוזמנים להיכנס ולהתרשם  https://bit.ly/3qhqfUD

 


עוד באותו נושא

ביסלי מאנץ – מיקס של ביסלי עם פיצוחים

שילוב חדש ומעניין מבית אסם מחבר את עולם הילדים והמבוגרים ומציע חטיף אחד שמכיל מיקס של טעמים ומרקמים.

התגובות שלכם ...

מוצרי החודש

אני מרגיש

ספר ההפעלה הנפלא של דן שטאובר מעודד ילדים לדבר על רגשות ולפתח תקשורת טובה. מומלץ!