"הפלישה לחלל", אמן כלי ההקשה חן צימבליסטה עם התזמורת הסימפונית ראשל"צ, פעילות אמנותית חווייתית, סדנאות יצירה, איור, צילום ומשחקי אור וצל, מפגשים עם אמנים מובילים, סיורים מודרכים סביב יצירותיו של האמן יעקב אגם, ועוד.

חורף חם לכל המשפחה במוזיאון אגם

מוזיאון אגם בראשון לציון פותח את עונת חורף 2021 ומציג תכנית אמנותית מגוונת הכוללת אירועי תרבות ייחודיים למבוגרים ולילדים.

 

קונצרט לכל המשפחה

מפצח האגוזים, הבולרו של ראוול וקיץ של ויולדי עם התזמורת סימפונית ראשון לציון בניצוחו של אמן כלי ההקשה חן צימבליסטה וסולני בלט ירושלים.

https://bit.ly/3mCVTLZ

 

תיאטרון מחול אבשלום פולק

מופע מיוחד ומפתיע ומפגש עם אבשלום פולק.

https://bit.ly/3GIuxfi

 

ניסים, משחקים ונפלאות חנוכה במוזיאון אגם

סיורים מודרכים לקהל הרחב, למשפחות וסדנאות יצירה מיוחדות לחג, סדנאות "איפה הילד עם ג‘קי גקסון", סדנת צילום להורים וילדים, סדנאות צילום עם אלדד מאסטרו, עמדת צילום למשפחה ועוד הפתעות.

 

מוזיאון אגם בראשון לציון

מוזיאון אגם בראשון לציון, מציע חוויה אמנותית מרתקת ומרגשת לילדים ולמבוגרים במפגש עם אמנות שמעוררת ומפעילה את כל החושים. במוזיאון מוצגות עשרות עבודות אמנות מרהיבות של האמן יעקב אגם בפיסול, ציור ויצירות דיגיטליות אינטראקטיביות. 

המוזיאון משתרע על פני 3,200 מטר של מרחב מעורר השראה. היצירות של אגם מרתקות מבקרים בני כל הגילאים ובמיוחד ילדים שחוקרים ומגלים את העולם בכל החושים. המבקר במוזיאון נעטף בסימפוניה ויזואלית, כאשר כל צעד וכל מבט חושפים מוטיבים חדשים ומשתנים בסביבה מפוסלת בשלל צבעים ותנועה. מוזיאון אגם מציע אפליקציית הדרכה קולית למבקרים העצמאיים, לצד מגוון סיורים והדרכות בתערוכות, וסדנאות יצירה לילדים ולמבוגרים באולם החוויה ובמרחב הפתוח. 

 

 

מוזיאון אגם, רחוב מיש"ר 1, ראשון לציון 

הכניסה וכל הפעילויות על פי תקנות התו הירוק

 


עוד באותו נושא

מוזיאון לילדים: המוזיאון הגיאולוגי

המוזיאון הגיאולוגי

מינרלים, מאובנים מרחבי העולם, גבישי קוורץ גדולים, אבני אמרלד יקרות, יהלום לא מלוטש ואפילו מטאוריט מהחלל...

התגובות שלכם ...

מוצרי החודש

אני מרגיש

ספר ההפעלה הנפלא של דן שטאובר מעודד ילדים לדבר על רגשות ולפתח תקשורת טובה. מומלץ!