מהי הנומרולוגיה ואיך נשתמש בה כדי לבחור שם שגם יתאים לתינוק וגם יעזור לו הלאה בחייו?

נומרולוגיה - בחירת שם לתינוק ועד לקביעת היעוד שלו

תארו לעצמכם שכל תינוק שנולד היה נולד עם מפת דרכים מדויקת שמתארת ומראה מה הייעוד שלו בחיים. במה הוא טוב יותר במה הוא טוב פחות, מהן החוזקות שלו ומהן החולשות שלו. ואתם, כהורים, יכולתם לתת לתינוק שלכם שם שיתאים לתכונות ולייעוד שלו וגם יעזור לו הלאה בחייו.

האמת היא, שיש כזו מפה, והיא מפה נומרולוגית שיש לכל אחד ואחת מאיתנו- רק צריך לדעת איך לקרוא ולהבין אותה.

 

מפה לחיים מרגע הלידה

המפה הנומרולוגית היא מפה אישית שמותאמת לכל תינוק ותינוקת המתבססת על נתונים כמו תאריך הלידה המלא וסכום הספרות של השם שנבחר. אם עוד לא נבחר שם ויש רק תאריך לידה צפוי- ניתן להוציא את המפה לפי תאריכי הלידה של ההורים ושמם המלא.

אם ניקח לדוגמא את אחד ההורים- תאריך הלידה שלהם ביחד עם השם המלא שלהם יוצר מפת דרכים אישית. כאשר נולד תינוק, תאריך הלידה שלו ביחד עם השם המלא שלו יוצר את המפה שלו לחיים. מפת דרכים אישית שמתווה את היכולות שלו, מראה מה הן התכונות הבולטות שלו, במה הוא טוב ולאן כדאי לו לכוון בעתיד. ההבדל הוא שבעוד ההורים קיבלו כבר את שמם שנקבע עבורם על ידי הוריהם- יש להם אפשרות להעניק לילד להם שנולד שם שיבנה עבורו מפת דרכים טובה שתסייע לו להתקדם בחיים ותכוון אותו לייעוד שלו.

 

איך הנומרולוגיה קשורה לשם? ולתאריך הלידה?

עכשיו שאתם יודעים שאתם יכולים לבחור עבור הילד שלכם שם שיוכל להועיל לו בדרך שלו בחיים ולכוון אותו לייעוד שלו- לא תרצו לעשות זאת? ברור שכן. הרי כשנתקלים בקשיים בחיים אחת מהדרכים הנפוצות לבדוק מדוע יש קושי ולהתמודד איתו היא מפה נומרולוגית.

כאשר מגלים את הספרה של תאריך הלידה היא מגלה לנו הרבה מאוד על עצמנו וכך גם הסכום של השם שלנו. אז אמנם את תאריך הלידה של התינוק שלנו לא נוכל לבחור בוודאות אבל את השם כן. ואפשר ורצוי להשתמש בנומרולוגיה בשביל לעשות זאת בצורה הטובה ביותר עבורו ועבור העתיד שלו.

 

נומרולוגיה - תורת המספרים

הנומרולוגיה, למי שטרם יצא להכיר, הינה תורת המספרים. הנומרולוגיה טוענת שלכל מספר יש אנרגיה משלו, משמעות וכוח- ותורת הנומרולוגיה היא בעצם תורת המספרים שמסבירה את הכוח של כל אחד מהם. לכן חשוב מאוד לחשב תאריך לידה או סכום ספרות של שם ולקבל את הספרה עצמה ולפיה לדעת את כל מה שצריך לדעת על אותו אדם, ובמקרה שלנו, תינוק.

 

איך נבחר את השם בעזרת הנומרולוגיה?

בשלב הראשון ערכו רשימה של כל השמות שאתם חושבים עליהם ואוהבים. חלק מהם ירדו מהרשימה כאשר תגלו את מין התינוק, חלק ירדו מהרשימה כי לא תגיעו להסכמה וגם קורה לא מעט ששם אחד מתאים כשהתינוק בבטן אבל פשוט לא מסתדר כשהתינוק יוצא לאוויר העולם.

כאשר יש לכם רשימה מצומצמת של שמות סופיים חשבו את סכום הספרות ורשמו ליד כל שם את הספרה שיצאה לכם. את משמעות המספר ניתן לבדוק עם נומרולוגית בכדי לגלות תכונות וחוזקות ואז להחליט איזה אחד מהשמות מתאים. אם ניקח לדוגמא ייעוד מקצועי בחיים, אז הספרה 1 מייעדת לתפקידי ניהול, הספרה 6 מייעדת לתפקידי שירות , הספרה 7 מייעדת לתפקידי הטיפול השונים, ואלה רק שלוש דוגמאות מתוך תשעת המספרים.

 

בחירת שם שמתאים מבחינה נומרולוגית יכול לסייע לתינוק, עוד לפני שנולד, ולכוון אותו בכיוון הנכון והטוב ביותר עבורו. כי הרי הוא נולד עם מפה מסודרת וברורה ביד, אתם רק צריכים ללמוד לקרוא אותה, וללכת לפי הנתיב שמותווה בה בכדי לסייע לו להגשים את עצמו!

 

 

על הכותבת:
רדמילה פוזילוב, נומרולוגית
 https://radmila.ravpage.co.il/shinua1

 


עוד באותו נושא

הכל על ספירת דם לתינוק

הכל על ספירת דם לתינוק

איך תדעו אם חסר לתינוק שלכם ברזל? מהי רמת ההמוגלובין התקינה בתינוקות עד גיל שנה? האם אפשר למנוע אנמיה? מתי לבצע ספירת דם לתינוק?

התגובות שלכם ...

מוצרי החודש

אני מרגיש

ספר ההפעלה הנפלא של דן שטאובר מעודד ילדים לדבר על רגשות ולפתח תקשורת טובה. מומלץ!