אפליקציית SOLIDWORKS for Kids היא אפליקציה חינמית מבית דאסו סיסטמס המאפשרת לילדים לשחק, להביע את היצירתיות שלהם ולייצר דגמים של כל מה שאי פעם חלמו עליו, הכל בתהליך אינטראקטיבי, מאתגר ומהנה.

אפליקציה חינמית ללימוד מקצועות ההייטק מגיל 4

SOLIDWORKS for Kids של דאסו סיסטמס מתאימה לגילאי 4 ומעלה, אפשר להכנס אליה מכל דפדפן אינטרנטי, היא קלה, אינטואיטיבית ונוחה לשימוש, והיא הצעד הראשון של ילדכם לקראת חיים, משחק ועבודה בעולם ההייטק.

 

ווארקס פור קידס נוצרה על ידי דאסו סיסטמס על מנת לקדם חינוך טכנולוגי, הנדסי ומדעי כבר מגיל צעיר בדרך מהנה וידידותית לילדים.

 

 

הכניסה דרך האתר בהרשמה פשוטה (כדי ליצור פרופיל משתמש ואפשרות לחזור לאותם עיצובים אשר עיצבת יש צורך במייל ולכן ההרשמה נעשית לרוב על ידי מבוגר), והתוכנה עצמה מאוד אינטואיטיבית ומותאמת לילדים כך שאפשר ליצור צורות וליצר, דרקון עם כנפיים, חיות, וכו‘, בצורה תל ממדית.

 

כיוון שמדובר בחברה גלובלית האתר באנגלית, (לא קיימת אפשרות להפוך את האתר לעברית כרגע (מעבר לתרגום אוטומטי של גוגל) ולכן כדאי לעשות את ההרמה עם ההורים, מעבר להרשמה, שאר הפונקציות הן לחצנים עם ציור, אינטואיטיבי מאוד ואין צורך בשימוש בשפה.

 

 

לפרטים נוספים: https://www.swappsforkids.com

 


עוד באותו נושא

חדש! אולטרסול עם ההגנה הרב-ממדית

אולטרסול של ד"ר פישר פותח את קיץ 2016 עם בשורה: הגנה רב ממדית ויישום תקנים חדשים ומתקדמים.

התגובות שלכם ...

מוצרי החודש

אני מרגיש

ספר ההפעלה הנפלא של דן שטאובר מעודד ילדים לדבר על רגשות ולפתח תקשורת טובה. מומלץ!