מוזיאון העם היהודי החדש בתל אביב מציע בילוי משפחתי מהנה וממוזג ליום שלם ב"מחנה הקיץ של אנו".

חדש: אנו - מוזיאון העם היהודי בתל אביב

אנו - מוזיאון העם היהודי שנפתח לפני כחמישה חודשים בתל אביב הוא המוזיאון היהודי הגדול בעולם והיחיד שמספר את סיפורו של העם היהודי בצורה מרגשת וקלילה.

לכבוד החופש הגדול מציעים במקום לילדים וכל המשפחה בילוי והרפתקאות מהנים ליום שלם במוזיאון הממוזג.

 

"מחנה הקיץ של אנו"

הותאם על ידי הצוות המקצועי של המוזיאון מתוכנן לתת מענה חינוכי וערכי לבילוי זמן איכות משפחתי מגבש ומהנה, בשלושה מסלולי קיץ מיוחדים, שביחד מהווים מסע להרפתקה בלתי נשכחת ברחבי המוזיאון.

 

מסלול משפחאנו (גילאי 5 ומעלה)

במסלול זה יעברו הילדים והוריהם פעילות חווייתית, חינוכית ומגבשת שבמרכזה המושג משפחה. מצוידים בחוברת חידות, מדבקות, מפות וצמיד מיוחד ישוטטו ברחבי המוזיאון, יחקרו את מושג המשפחה הכללי, יגלו משפחות יהודיות בעולם ומנהגיהם, מאכלי עדות מנהגים ומסורת, יבחרו את המנה המשפחתית האהובה עליהם, יענו על חידון מוסיקלי של שירי ילדים ישראליים, ירכיבו את הפאזל המשפחתי הייחודי שלהם ועוד. בעזרת "צמיד איתך"- צמיד חכם עם טכנולוגיית RFID, יוכלו לסרוק למייל האישי שלהם 80 מוצגים אינטראקטיביים בתלת ממד ואת החוויות הדיגיטליות כמזכרת מהבילוי במוזיאון.

 

במסלול אנו לילדים (החל מגיל 8)

במסלול זה יצאו הילדים למסע עצמאי, חווייתי ובגובה העיניים, בו יתוודעו אל נפלאות העם היהודי באמצעות יובל מלחי אמן ויוצר הפודקסטים הנודע לילדים, שידריך אותם בקולו באמצעות אודיו גייד (מדריכים קוליים) או באפליקציה של המוזיאון, ויאתגר אותם בחידות ומשחקים.

 

תערוכת "גיבורים" (מגיל 6 ומעלה)

בתערוכת "גיבורים" האהובה ילמדו הילדים בדרך חדשנית ואינטראקטיבית על כל היהודים ששינו את פני ההיסטוריה: יטיילו בתוך במוחו הגאוני של אלברט אינשטיין, ישחו כמו האלוף האולימפי מארק ספיץ, יהיו סוכנים חשאיים כמו אלי כהן, יעצבו אופנה כמו דונה קארן ועוד ועוד.

 

על אנו - מוזיאון העם היהודי

המוזיאון נפתח לאחר 10 שנות תכנון ובנייה בהשקעה של 100 מיליון דולר בתל אביב, נחשב לאחד המוזיאונים המתקדמים ביותר מבחינה טכנולוגית ומשתרע על 7000 מ"ר של שטח תצוגה הכוללים למעלה מ- 500 מוצגים ופריטים נדירים, 40 סרטים בהפקה מקורית ו-21 סרטים אינטראקטיביים מהנים לכל המשפחה ולילדים בפרט.

 

 

לפרטים נוספים: www.anumuseum.org.il

 


עוד באותו נושא

מדריך לחיות אבודות

תערוכה חדשה של המאיירת דפנה פריידנריך, מוזיאון האדם והחי ברמת-גן, אוצרת: אסתר פרקל.

התגובות שלכם ...

מוצרי החודש

אני מרגיש

ספר ההפעלה הנפלא של דן שטאובר מעודד ילדים לדבר על רגשות ולפתח תקשורת טובה. מומלץ!