חברת עמיאל איוונט, המתמחה בהפקת ימי גיבוש וכייף לקבוצות מיוחדות, ארגנה שלושה ימי טיול לצפון עבור דיירי וצוות מערך דיור שקד מכפר אונים.

טיול ללא מגבלות

שקד הינו מערך דיור לאנשים בעלי לקויות למידה, תפקוד והסתגלות, אשר מלווים ע"י צוות מקצועי כדי להגיע לשילוב מטיבי בקהילה.

צוות מדריכים, עובדים סוציאליים, רכזות ומנהלת מערך הדיור, בגיבוי צוות תפעולי של עמיאל איוונט, ליוו את הדיירים בטיול והעניקו להם חוויה בלתי נשכחת.  

 

תכנית הטיול נבנתה תוך מחשבה והתאמה לאנשי הקבוצה וכללה מגוון פעילויות: קטיף דובדבנים, נסיעה אתגרית ברכב ספארי לאורך הירדן ההררי, סיור חוויתי בפארק בקצרין העתיקה, הליכה למעיינות ברמת הגולן, רחצה במי הכנרת, שייט בכנרת וכמובן הרבה פעילויות מוזיקה, ריקודים, קריוקי וכמובן אוכל טוב.

 

"הטיול צפונה עבור קבוצת שקד, הוא נקודת ציון חווייתית שמשאירה חותם. אני שמחה על הבחירה שלנו בחברת עמיאל איוונט להפיק עבורנו את הטיול שבמהלכו לא הורגשו שום מגבלות. צברנו חוויות משותפות ומגבשות, ואנו מחכים בציפייה כבר לטיול הבא!", ציינה מאור דגן מנהלת מערך הדיור.

"אין סיפוק גדול יותר מלהעלות חיוך רחב על פניהם של אנשים בתום שלושה ימי טיול גדושים בפעילויות. היכולת שלנו לבנות תכנית טיול שתהיה תפורה על צורכי הקבוצה מבחינתנו זו הצלחה גדולה, ובזה אנחנו מתמחים", ציינו מיכל קטש ונעה עמיאל שליוו את הטיול מטעם עמיאל איוונט.

 


עוד באותו נושא

קופת BIRDS ANGRY

אחרי סדרות האנימציה, המשחקים והאפליקציות מגיעה בימים אלה לישראל גם סדרת מוצרים חדשה ברוח הציפורים הכעוסות

התגובות שלכם ...

מוצרי החודש

אני מרגיש

ספר ההפעלה הנפלא של דן שטאובר מעודד ילדים לדבר על רגשות ולפתח תקשורת טובה. מומלץ!