עם כל איבר בצבע שונה, רגל קצרה יותר מהשנייה ועם זנב וקרניים: הכירו את "מיס Mistake", בובה מקסימה שתזכיר לכם שמותר וטבעי לעשות טעויות.

בובת הטעות – כי אף אחד אינו מושלם!

כל ילד וילדה מכירים ואוהבים את בובות הפרווה החמודות והנעימות, לרוב של דובי או כלבלב.

אך מה יקרה אם ניתן להם בובה עם אנטנות שכל אחת מהן בצבע שונה, אורך רגליים לא אחיד, בכל יד מספר שונה של אצבעות והצבעים והמרקמים שלה אינם תואמים?

 

הכירו את הבובה מיס Mistake, שכשמה כן היא – טעות אחת גדולה.

היא אמנם לא מושלמת, אבל בהחלט מתוקה. הבובה נוצרה עבור ילדים במטרה להזכיר להם שמותר לטעות ועלינו לקבל את הטעויות שלנו.

 

הבובה "טעות" נוצרה על ידי מיירה אזנזה, אומנית ובובנאית, אליה חברה חגית סגל אשת עסקים ישראלית המגיעה מתחום החינוך והעיצוב שגרה באוסטין טקסס. את ההשראה להכנת הבובה נתנה קרן, בתה בת ה-10 של מיירה, שנהגה לקרוע את הציורים שהיא ציירה כי הם "טעות מטופשת". מיירה רצתה לעזור לקרן ויצרה את הבובה ״טעות״. היא קיוותה שהבובה תלמד את קרן להעריך את הטעויות שלה, ולהבין שהן חלק חשוב בתהליך הלמידה. כיום הבובה משווקת בתפוצה רחבה ומסייעת לילדים רבים בזמן מאוד קצר, על ידי הפצת גישה חיובית לטעויות וזאת באמצעות ניוזלטר חודשי ואתר המקדם תכנים בנושאים מגוונים הקשורים לתחומי חיים נרחבים ומותאמים לילדים, הורים, מטפלים, אנשי חינוך ועוד.

 

הבובה "טעות" היא בובת פרווה העשויה בד נעים, בגודל 50 ס"מ. היא מגיעה ארוזה בתוך תיק בד ייחודי שיצרו במיוחד עבורה בא.ר.ם. והיא מאושרת על ידי מכון התקנים הישראלי.

 

היבואן הבלעדי בארץ לבובה הוא א.ר.ם, המרכז הרפואי הרב-תחומי לרפואת א.א.ג, אסותא רמת החייל.

כארגון שמטפל בבני אדם, אחד הערכים החשובים לא.ר.ם הוא ההתבוננות, הבדיקה וההכרה בטעויות. כאנשי מקצוע רואים בא.ר.ם אחריות לבחון שוב ושוב את החלטותיהם, וכשמזהים טעויות - להודות וללמוד מהן.

 

מחיר הבובה כולל מנוי של חצי שנה לניוזלטר חודשי מבית היוצר של Mistake הכולל תכנים הפונים לילדים, הורים ומטפלים. כל ניוזלטר מתמקד בנושא מסויים מכלל תחומי החיים וכולל מידע וטיפים להורים, סיפור מקורי לילדים, מערכי שיעור למורים, ראיונות עם אנשי מקצוע ומומחים בתחום, המלצות על ספרים, ראיונות עם סופרים, פעילויות לכל המשפחה ועוד.

 

 

להזמנת הבובה ניתן ליצור קשר בטלפון – 03-7645381, או במייל: shanys@assuta.co.il.

 


עוד באותו נושא

10 טיפים לקניית נעלי ילדים

האתגר המורכב של בחירת נעליים לילדינו מחייב הקפדה יתרה, היות והתפתחות תקינה של כף הרגל, משפיעה על הגוף כולו

התגובות שלכם ...

מוצרי החודש

אני מרגיש

ספר ההפעלה הנפלא של דן שטאובר מעודד ילדים לדבר על רגשות ולפתח תקשורת טובה. מומלץ!