גם בימים מאתגרים אלה ממשיכה העיר ראשון לציון לפעול וליזום למען עולם התרבות והאומנים ומקיימת, זו השנה השביעית, את תחרות המונולוג הקומי ע"ש ספי ריבלין!!

תחרות המונולוג הקומי ע"ש ספי ריבלין – פורים 2021

בפורים 2020, בדיוק לפני שנה, ירד המסך על עולם התרבות בעיצומו של פסטיבל ההומור והקומדיה ע"ש ספי ריבלין בראשון לציון.

בחודשים האחרונים מחפשים בתחום התיאטרון בכלל ובתחום הבידור בפרט את המתווה לחזרה לפעילות מלאה, ובעיר ראשון לציון הוחלט לקיים כל מה שרק ניתן כדי לא לקטוע מסורת של פסטיבל והזדמנות להחזיר את השפיות לציבור.

 

לפיכך, כמדי שנה בפורים, יוכלו הסטודנטים בעלי הכישרונות הקומיים והדרמתיים הלומדים בבתי הספר למשחק בישראל להציג בתחרות המונולוג הקומי במסגרת פסטיבל הקומדיה וההומור ע"ש ספי ריבלין ולהשתתף ואף לזכות במלגת לימודים מהמפעל המעודד והחשוב הזה שהפך למפגש שנתי של הדור הבא של הקומיקאים עם יוצרים ובמאים ואנשי תיאטרון מהטובים בארץ – חבר השופטים בתחרות.

 

תחרות המונולוג הקומי תתקיים במתכונת וברוח תקופת הקורונה. על הבמה יתייצבו המציגים, מולם יהיה חבר שופטים מכובד והקהל ברובו ייהנה גם מהבית בשידור חי וישיר מבמת היכל התרבות המפואר בעיר לכל דורש.

 

בתחרות ישתתפו תלמידי מגמות התיאטרון מבתי הספר "רביבים" ו"אמירים" בעיר לצד סטודנטים מבתי הספר למשחק ברחבי הארץ אשר יציגו בפני צוות שופטים מקצועי בראשות הבמאי והמנהל האומנותי של התיאטרון הלאומי "הבימה", משה קפטן.

לזוכה יוענק פרס כספי על שמו של ספי ריבלין לטובת מלגת לימודים על סך 10 אלף ₪. הפרס יוענק ע"י ראש העירייה, מר רז קינסטליך ונציגי משפחת ריבלין. כמו כן יוענק פרס לתלמיד מגמת תיאטרון מבית הספר בראשון לציון.

 

"הפרס הזה מקבל השנה משנה תוקף ומשמעות עקב משבר הקורונה שפגע בעולם התרבות", אומר ראש עיריית ראשון לציון, רז קינסטליך, "אני שמח על ההיענות של בתי הספר למשחק ומגמות התיאטרון בעיר ומבטיח להמשיך ולעשות כל שביכולתי כדי לעודד יצירה ישראלית ואירועי תרבות, בידור ומוסיקה גם בתקופות מאתגרות. ובנימה יותר אישית, זוהי זכות וכבוד גדול עבורנו להנציח את זכרו ופועלו של ספי ריבלין ז"ל שכל חייו תרם לראשון לציון ולתרבות הישראלית. חיבוק חזק לרינה לבנות ולאלון".

 

 

יום חמישי, 25.2.21, בשעה 17:30 בשידור חי בפייסבוק ובאתר היכל התרבות ראשון לציון.

 


עוד באותו נושא

סוכות עם אשכולות: טיולים, סיורים מודרכים ופעילויות לכל המשפחה - ללא תשלום!

ארגון אשכולות בשיתוף אגף לתרבות יהודית במשרד החינוך ומכבי שירותי בריאות, מזמין במהלך סוכות לסיורים מודרכים ב-30 מוקדים

התגובות שלכם ...

מוצרי החודש

אני מרגיש

ספר ההפעלה הנפלא של דן שטאובר מעודד ילדים לדבר על רגשות ולפתח תקשורת טובה. מומלץ!