כשיום המשפחה חל בתקופה כל כך מורכבת, רק מתבקש לכנס את כל בני המשפחה, לנתק את כולם מהמסכים ולהתיישב למשחק מגבש של חיבור וערכים!

ב"מהותי", מרכז פעילויות לילדים ולמבוגרים מבית "מהות החיים", החליטו "להרים את הכפפה" ויצרו את "משחק ההודיות" – משחק המעודד שיח משפחתי ומאפשר להכיר תודה על הטוב שסביבנו, גם בתקופה המאתגרת הזאת.

 

המשחק הוא מעין טקס משפחתי שיכניס את הפרקטיקה של ההודיה ליומיום שלכם, פרקטיקה שמחזקת את תחושת הרווחה האישית ומעודדת נתינה ונדיבות. המשחק משלב את כל בני הבית -קטנים עם גדולים, ויכול להוות בסיס לשיח משמעותי ומחזק אודות היום שהיה.

 

 

איך משחקים?

כל אחד בתורו זורק קובייה ובוחר מדבקת הודיה לפי הצבע עליו הקובייה מצביעה. את המדבקה יש להדביק באזור האישי על גבי הלוח המשפחתי ולשתף בסיבה לבחירת המדבקה.

מומלץ להתחיל מסורת משפחתית ולשחק את המשחק מדי יום!

 

כדי לקבל את המשחק, מזמינים ב"מהותי" את המשפחות להשתתף בפעילות בעמוד הפייסבוק, להכין תמונת הודיה משפחתית ולשתף אותה בעמוד- מי שישתף את תמונתו יקבל את ערכת המשחק מתנה הביתה. מתאים לבעלי משפחות עם ילדים בגילאי 3-14.

 


עוד באותו נושא

מתנה מגניבה במיוחד: 3 רובוטים שילדים אוהבים!

הם מככבים בסרטים, מלהיבים את הדמיון ומגיעים במגוון צורות וגדלים – רובוטים הנם אהובים על ילדים בכל העולם כולו. אז איפה אנחנו משיגים אחד?

התגובות שלכם ...

מוצרי החודש

אני מרגיש

ספר ההפעלה הנפלא של דן שטאובר מעודד ילדים לדבר על רגשות ולפתח תקשורת טובה. מומלץ!

הורים לילדים – מה אתם מחפשים?