שלושה ימים של חגיגה רב-תרבותית און ליין וברחבי העיר בחגי דצמבר: חנוכה וכריסמס!

פסטיבל אלמינא ה-5 לילדים – און ליין

הצגות מבית תיאטרון אלמינא, הצגות אורחות, מופעי לייב אינטראקטיביים עם חידונים ופרסים, ביקור של סנטה קלאוס עם הקרוואן של תיאטרון אלמינא, סדנאות יצירה, ועוד.  

 

תיאטרון אלמינא הוקם בשנת 2012 ע"י השחקן והבמאי נורמן עיסא, השחקנית והמחזאית גדעונה רז וצוות יוצרים יהודים וערבים, מתוך משימה לעורר השראה, לגשר, לתווך ולפעול להעלאת המודעות לגבי החשיבות של קיום משותף ויכולת להנות מתרבויות שונות דרך תיאטרון, מוסיקה ויצירה.

 

מאז הקמתו, התיאטרון הרב תרבותי מקיים פעילות תרבותית איכותית ומשלב אמנויות שונות לילדים ולנוער ולכל המשפחה. ההצגות מוגשות במגוון אפשרויות: ערבית, עברית, דו-לשוני ותיאטרון-מחול.

 

בדצמבר הקרוב יתקיים פסטיבל אלמינא לילדים בפעם החמישית, והשנה: בגרסת און ליין וללא עלות!

 

מ-14.12.20 עד 16.12.20, באתר אלמינא ובפייסבוק של תיאטרון אלמינא.

 

במהלך הפסטיבל יועלו בנוסף להצגות של תיאטרון אלמינא גם הצגות אורחות. כמו כן יתקיימו סדנאות יצירה, ייחשף פרויקט אלמינא T.V שנעשה בסגר הראשון ובנוסף יתקיימו פעילויות אינטראקטיביות לייב ברשתות עם חידונים נושאי פרסים ואת הזוכים יבקר סנטה קלאוס עם הקרוואן של תיאטרון אלמינא ויחלק להם שוקולדים והפתעות.

 

 

לפרטים נוספים: https://www.elminajaffa.com

 


עוד באותו נושא

חג המים: חוגגים שבועות בפארק המעיינות

בימים אלה ערמות הקציר שמעטרות את השדות מעידות על התקופה היפה בשנה, והטבע הססגוני מזמין משפחות וילדים לחגוג וליהנות למרגלות הגלבוע בפארק המעיינות.

התגובות שלכם ...

מוצרי החודש

אני מרגיש

ספר ההפעלה הנפלא של דן שטאובר מעודד ילדים לדבר על רגשות ולפתח תקשורת טובה. מומלץ!