נמצא הפתרון ל-"אמא, משעמם לי..."! הערכה החדשה למשפחה מבית האקדמיה למדעי ההפסקה מכילה 80 רעיונות למשחקים ופעילויות מחוץ למסך שאינם דורשים כל ציוד, ומתאימים למגוון סיטואציות כגון נסיעה, ארוחה, פיקניק, ועוד.

חדש! "ערכה למשפחה" מציעה 80 רעיונות לפעילויות מחוץ למסך

למרות מחקרים רבים המראים שפעילות משפחתית ומשחקים משפרים את בריאותם הנפשית של ילדים, למעלה מ-70 אחוזים מההורים בישראל מגדירים את ילדיהם כמכורים למסכים.

 

לנוכח עובדות אלה פיתחה לאחרונה האקדמיה למדעי ההפסקה ערכת משחקים למשפחה שנועדה לסייע להורים ולילדים אל מול אתגר ההתמכרות למסכים.

 

המשחקים מוצגים בקצרה במשפטים בודדים, כשלכל משחק מוקצה קלף בערכת קלפים.

ייחודם של המשחקים הוא בכך שהם ללא מפסידים – משחקים עם החבר ולא נגדו. מבנה זה של היעדר מפסידים הוא בשורה משמעותית לאותם ילדים שנרתעים מלשחק בשל החשש להפסיד, וכעת עולם המשחקים זמין להם. נוסף על כך, בכל משחק מצוינים כישורי החיים שהוא מסייע לפתח אצל הילדים.

 

"האקדמיה למדעי ההפסקה" מתמחה במשחקי חברה שאינם דורשים ציוד וזכתה בשנת 2016 במקום הראשון בתחרות מיזמים חברתיים שערך מגזין אפוק טיימס.

 

ערכה זו מצטרפת לשלוש ערכות משחקים נוספות שפיתחה "האקדמיה" ושמשווקות בבלעדיות על ידה: ערכת משחקים לזום, ערכת משחקים להפסקות בבית הספר וערכת משחקים למורה.

כל ערכה מכילה גם 70 שאלות שמאפשרות לייצר שיח מעניין בין המשתתפים. 

 

 

לפרטים נוספים ולהזמנות: https://games-academia.co.il

 


עוד באותו נושא

למגנט חוזקה – המצפן הראשון לילדים מאושרים

כהורים אנו רוצים את הטוב ביותר עבור ילדינו ומחפשים דרך חינוכית וחווייתית לעזור להם לגדול ולהיות מאושרים

התגובות שלכם ...

חוות דעת

זה יכול לקרות בכל מקום. בנסיעה, בתור לרופא, מסביב לשולחן האוכל ועוד. הילדים מתחילים לריב או להתלונן שמשעמם להם.

עבור הרגעים האלה נוצרה "הערכה למשפחה" של האקדמיה למדעי ההפסקה, שאם אתם שואלים אותי היא ערכה גאונית שצריכה להיות בכל בית (או אולי יותר נכון בתיק של כל הורה).

הערכה היא בעצם חפיסה של קלפים המחוברים ביחד, כשכל קלף מציג רעיון אחר לפעילות או משחק שאפשר לעשות בכל מקום וללא כל ציוד. בחפיסה יש 80 קלפים- 80 רעיונות שונים לפעילויות מגניבות לילדים שייתנו לכם עוד כמה דקות של שקט...

מומלץ בחום!

מוצרי החודש

אני מרגיש

ספר ההפעלה הנפלא של דן שטאובר מעודד ילדים לדבר על רגשות ולפתח תקשורת טובה. מומלץ!