אתר "בייבי בוקס" מציע מגוון ערכות, ספרונים ומשחקי למידה לילדי גן חובה וכיתות א-ג – במחירים ששוברים את השוק!

"בייבי בוקס" – ערכות ומארזי למידה קלאסיים לילדים

זוכרים איך שמחתם כשלמדתם לזהות אותיות? לקרוא ולכתוב? לספור ולזהות צורות? זה היה עולם חדש מופלא, מסקרן ומלא תוכן ועכשיו, תורכם לשמח את הילדים והנכדים.

הפתיעו אותם עם ספרונים, משחקים וחוברות לימוד מעשירים ומחכימים!

 

לקראת העלייה לגן חובה ולכיתות א עד ג, מציע אתר "בייבי בוקס" מבית "בייבי קופון" מגוון של ערכות, ספרונים ומשחקי למידה – במחירים ששוברים את השוק!

 

מארז "אני קורא" ללימוד קריאה, בהוצאת כנרת זמורה ביתן

מארז מקסים הכולל 20 ספרונים מאוירים, ללימוד קריאה וניקוד. הספרים מאורגנים על פי סדר התנועות: קָמָץ (אָ), פַּתָּח (אַ), שְׁוָא (אְ), חִירִיק (אִ), סֶגּוֹל (אֶ) וצֵירֵי (אֵ), חוֹלָם (אוֹ), שׁוּרוּק (אוּ) וקֻבּוּץ (אֻ).

 

"פשוט ללמוד" - ערכות לימוד מגיל 3 ועד כיתה ג‘, מבית קלסיקלטת

ערכות לקבוצות גיל שונות, בכל ערכה 36 כרטיסיות משחק לימודיות ורב פעמיות. בין הנושאים: לימוד אותיות, לימוד מספרים, קריאה וכתיבה, חשבון, אנגלית ועוד. הערכות מאפשרות לילדים ללמוד בדרך של משחק וכיף, מעודדות עבודה עצמית ומחזקות את הביטחון העצמי.

 

חוברות לימוד "פשוט ללמוד" מבית קלסיקלטת

8 חוברות, המחולקות לקבוצות גיל שונות – מגיל 3 ועד כיתה א‘, שנועדו להכין ולחזק את הילדים לקראת המעבר בין כיתות הגן, לקראת כיתה א‘ ובין הכיתות בבית הספר. החוברות מקנות מיומנויות למידה ברמות שונות וכישורים המעודדים חשיבה ועבודה עצמית. כל חוברת מכילה 80 עמודים.

 

מארז "שלום כיתה א‘"

מארז לימוד חווייתי להכנה לכיתה א‘ מבית קלסיקלטת, המגיע במזוודה קשיחה וצבעונית. המארז כולל: 2 חוברות – חוברת ללימוד האותיות ולימוד קריאה, וחוברת ללימוד חשבון. בנוסף, 2 מארזי כרטיסיות רב פעמיות ללימוד ותרגול.

 

משחקי למידה מגנטיים ללימוד עברית, חשבון או אנגלית

משחק בקופסה מגנטית עם לוח מיוחד, המכילה אותיות עברית, אנגלית או מספרים ופעולות חשבון. כל משחק כולל גם כרטיסיות עם שאלות ייעודיות המסייעות להכיר את עולם המלים או המספרים. מתאים מרמת מתחילים ועד מתקדמים. המשחקים: לומדים להרכיב מילים – עברית; לומדים חשבון; לומדים אנגלית.

 

ספרי פעילות "זה כיף"

סדרת ספרי פעילות ללימוד אותיות, מספרים, צורות וחיות מבית קלסיקלטת. ספרי פעילות כיפיים מקרטון קשיח, בעזרתם יכולים הילדים להכיר אותיות, מספרים, צורות וחיות ולהתנסות בכתיבה, חשבון וציור, בדרך חווייתית ומזמינה. כל פעילות מלווה בסיפור קצר והומוריסטי ובאיור צבעוני הממחיש את הנושא. בעזרת טוש מחיק (כלול) ניתן לכתוב, לצייר ולמחוק, שוב ושוב.

 

 

את הערכות והספרים ניתן להזמין בקלות באתר https://babybooks.co.il

ולקבל אותם בנוחות עד הבית.

 


עוד באותו נושא

9 המלצות למשחקי קופסה לקראת ראש השנה

הנה כמה המלצות למשחקי קופסה חדשים שזה עתה הושקו, שאנחנו בטוחים שכל שהילדים יאהבו וגם המבוגרים ייהנו לשחק איתם.

התגובות שלכם ...

חוות דעת

לאחרונה גיליתי את אתר BabyBooks, שמציע מגוון עצום של מוצרים לילדים בכל הגילים, ובמחירים הכי משתלמים!!

בין שלל ערכות הלימוד באתר, אני אישית אהבתי את מארז "אני קורא", המכיל20  ספרונים חמודים וצבעוניים המחולקים לרמות על פי סדר התנועות, כך שבכל תנועה מככבת דמות משעשעת אחת המייצגת בשמה את התנועה.

מוצר נפלא לילדי גן חובה וכיתה א‘ העושים את צעדיהם הראשונים בעולם הקריאה.

מומלץ בחום!

מוצרי החודש

אני מרגיש

ספר ההפעלה הנפלא של דן שטאובר מעודד ילדים לדבר על רגשות ולפתח תקשורת טובה. מומלץ!