ערכת "סנאפ סרקיטס ג'וניור" מלמדת ילדים את עקרונות החשמל והאלקטרוניקה בדרך של משחק מהנה, תוך בניית צלחת מעופפת, פעמון מוסיקלי ועוד.

"סנאפ סרקיטס ג'וניור" – עקרונות החשמל והאלקטרוניקה לילדים

חברת "סנאפ סרקיטס ישראל" מציגה את ערכת "סנאפ סרקיטס ג‘וניור" – משחק איכותי ומעשיר, המלמד את עקרונות החשמל והאלקטרוניקה בדרך מהנה ומסקרנת של "למידה מתוך עשייה". המשחק המקורי מיובא לארץ מארה"ב בידי "שניידר שירות ושיווק".

 

הערכה תוכננה עבור ילדים וילדות באופן שימחיש עבורם עולם מרתק זה, תוך התנסות אמיתית ומעשית, הכוללת הרכבת מעגלים חשמליים לבנייה של למעלה מ-100 משימות מרתקות כמו - נורה ומאוורר, צלחת מעופפת, פעמון מוסיקלי, צופר משטרתי הנשלט באמצאות אור, נורה הנשמעת לפקודות קוליות, קולות מנוע של חללית ועוד.

 

ערכות סנאפ סרקיטס מבית  Elenco, המתמחה במשחקי מדע לילדים בנושאי חשמל ואלקטרוניקה, זוכות מדי שנה בפרס "הצעצוע החדשני ביותר" בארה"ב וכן משמשות ככלי חווייתי ללימוד עצמי בבתי ספר ובחוגים, בארץ ובחו"ל.

 

 

הערכה כוללת את כל הרכיבים הנדרשים להרכבת המשימות השונות: מנוע חשמלי, מפסקים, מנורת לד, חיישנים, מוליכים, נגד ועוד. חוברת הוראות מפורטת, הכוללת שרטוטים וכתובה בשפה ברורה, מאפשרת לילד להתנסות בעצמו בעולם לא מוכר ומסתורי זה, להרכיב מעגלים חשמליים ולבנות מגוון פרויקטים באופן קל, פשוט ובטיחותי. 

כדי שגם ילדים מגיל צעיר יוכלו לחוות את המשחק, שיטות החיבור וההרכבה האלקטרוניות במשחק לא דורשות הלחמה או שימוש בכלים נוספים: כל החלקים מתחברים זה לזה בקלות באמצעות תיקתקים (כמו אלו שבבגדים).

 

הערכה איכותית ורב פעמית, כך שהילד יכול לשחק בה הרבה פעמים: לבנות, ללמוד, ליהנות, לפרק ולהרכיב את האתגר הבא. למשחק תו תקן בינלאומי והוא באישור מכון התקנים הישראלי.

 

מתאים מגיל 8 שנים, ומגיע עם אחריות לשנתיים ע"י נציגות החברה בארץ שמעניקה שירות זמין ואמין.

 

 


עוד באותו נושא

10 מתנות לחנוכה שכל ילד ישמח לקבל!

הבובות צבעוניות יותר, הרובוטים אמיתיים יותר ומשחקי הקופסא מאתגרים יותר: 10 משחקים חדשים לחורף 2019-20

התגובות שלכם ...

חוות דעת

בימים אלה בהם הילדים סגורים בבית עקב נגיף הקורונה, ולא הולכים לבתי הספר או לחוגים, דרוש משהו שונה ומיוחד שיגרום להם להפעיל את הראש ולהתנתק מהמסכים.

אחת האפשרויות המעולות היא ערכת "סנאפ סרקיטס ג‘וניור"!

באמצעות ערכה חכמה זו, הילדים עסוקים במחקר, הרכבה והפעלה של למעלה מ-100 משימות מרתקות וביניהן נורה, מאוורר, צלחת מעופפת, פעמון מוסיקלי, צופר משטרתי הנשלט באמצאות אור, נורה הנשמעת לפקודות קוליות, קולות מנוע של חללית ועוד, ודרך המשחק הכייפי הזה לומדים את עקרונות החשמל והאלקטרוניקה.

מוצרי החודש

אני מרגיש

ספר ההפעלה הנפלא של דן שטאובר מעודד ילדים לדבר על רגשות ולפתח תקשורת טובה. מומלץ!