גאדג'טשופ, חנות הגאדג'טים והמתנות, משדרגת את חוויית הרכבת הפאזלים ומציגה: פאזלים תלת מימדיים מהנים וחווייתיים מבית נשיונל גאוגרפיק של אתרים היסטוריים תיירותיים!

פאזלים תלת מימדיים חינוכיים מבית נשיונל גאוגרפיק

פאזל הוא אחד המשחקים האהובים ביותר בכל הזמנים. הרכבת פאזל חוצה מגדר, מספקת זמן איכות מהנה בין הילדים לבין עצמם ובין חברי כל המשפחה ומתאימה לכל הגילאים. והחוויה משתדרגת פי כמה וכמה כאשר מדובר בפאזל חדשני, שמפעיל את הראש ויוצר בסיומו מודל של מקום בו ביקרנו בעבר או שאנו מקווים להגיע ולטייל בו בעתיד!

 

חנות הגאדג‘טים והמתנות גאדג‘טשופ מציעה חוויה חדשה לגמרי של הרכבת פאזלים ומשווקת פאזלים תלת מימדיים מהנים וחווייתיים מבית נשיונל גאוגרפיק, היוצרים מודלים מרהיבים של אתרים היסטוריים תיירותיים!

 

 

הפאזלים מגיעים בקופסא עם משטח וחוברת הרכבה, ואף חוברת תיירות חינוכית המסבירה על היעד התיירותי אותו אנו בונים.

 

בניית הפאזל מקנה פיתוח חשיבה ומוטוריקה עדינה לילדים ולמבוגרים כאחד. לאחר סיום הבנייה, ניתן לצפות בדגם מפואר של האתר הנבחר ולהרגיש כאילו אנו שם! את הפאזל המוכן ניתן להציג לאחר מכן כפריט עיצובי בחדר הילד או בכל אחד מחללי הבית.

 

בין הדגמים: העיר לונדון וגשר לונדון, מגדל האימפייר סטייט בניו יורק והקולוסיאום המפורסם ברומא.

 

 

לפרטים נוספים www.Gadgetshop.co.il

 


עוד באותו נושא

רשת נעלי TO GO מציגה: השינוי הדרמטי במידות נעליים של ילדות

בשנים האחרונות חלה עליה במידת הנעליים של ילדות. רשת To Go מתאימה את עצמה ומרחיבה את טווח המידות והדגמים לילדות.

התגובות שלכם ...

חוות דעת

השבוע היה קר, גשום וסוער, וכולנו נשארנו בבית. במקום להשתעמם או לרבוץ מול המסכים, הצעתי לילדים להרכיב דגם תלת מימדי שקיבלתי של הקולוסיאום ברומא.

וזו הייתה הצלחה גדולה!

הילדים (9 ו-14) נהנו מאחה"צ משותף ומהנה של הרכבה וגם קריאה ומחקר על הקולוסיאום (הם כבר מתכננים לטוס לרומא), ובסיום נותר לנו דגם מקסים לקישוט.

מומלץ בחום!

 

מוצרי החודש

אני מרגיש

ספר ההפעלה הנפלא של דן שטאובר מעודד ילדים לדבר על רגשות ולפתח תקשורת טובה. מומלץ!