הם מככבים באינספור סרטים, מלהיבים את הדמיון ומגיעים במגוון צורות צבעים וגדלים – אין ספק שרובוטים הנם אהובים על ילדים בכל העולם כולו. אז איפה אנחנו משיגים אחד?

מתנה מגניבה במיוחד: 3 רובוטים שילדים אוהבים!

למי שמחפש מתנה מגניבה לחג החנוכה - הנה המלצות לשלושה רובוטים שילדים אוהבים!

 

טיבו - רובוט משוכלל לילדים בהרכבה עצמית

טיבו הנו רובוט משחק מדליק הניתן להרכבה עצמית, בעל מנועים וחיישנים משוכללים, שיהווה מתנה נפלאה ומלאת כיף ואתגר לחג החנוכה, אשר במקביל תלמד את הילדים על עולם הרובוטיקה!

הרובוט טיבו כולל לא פחות מ-110 חלקים וחיישנים שונים, כך שהכיף והאתגר מתחילים כבר עם פתיחת הקופסא. בשעה שהילד מרכיב את הרובוט הוא לומד על מנועים וחיישנים, ועושה את צעדיו הראשונים בעולם הרובוטיקה.

לאחר הרכבתו מתקבל רובוט שצורתו מזכירה עכביש גדול, שניתן לשלוט על תנועותיו באמצעות חיישנים ותנועות ידיים.

לטיבו יש היגוי של 360 מעלות והוא מצויד בחיישנים למניעת התנגשויות באובייקטים שונים שמוצבים לפניו בחלל. תנועתו של הרובוט מתבססת על ששת רגלי העכביש שלו. הוא מסוגל לבצע תנועות רבות וכולל שני מצבי הפעלה, מצב מעקב בו יעקוב אחרי תנועות הידיים ומצב סריקה בו ינסה למצוא את דרכו במבוך ובין המכשולים השונים שנציב לו.

להשיג בחנות הגאדג‘טים והמתנות גאדג‘טשופ.

 

BUILD A BOT - סדרת רובוטים אינטראקטיביים להרכבה המגיבים לקול ומגע

BUILD A BOT הנה סדרת רובוטים אינטראקטיביים מתוקים להרכבה עצמית, שמגיבים לקול ומגע, מקפצים ומשמיעים צלילים ומוזיקה.

בסדרה, מבית "ריטקו", ניתן למצוא חד קרן, כלבלב, חרגול, נמלת אש, דינוזאור ונמר קטן.

כל מארז מכיל מבחר חלקים מהם מרכיבים ומקשטים את הרובוט- ניתן להתאים את צבע העיניים, כפות רגליים ועוד, ולאחר שמסיימים להרכיב, משחקים: מוחים כפיים והרובוט מתחיל לקפץ ולרקוד, נוגעים בו באף והוא מתחיל לרוץ...

מגיע בשלושה גדלים שונים, הנבדלים בין הפעלולים שהם מבצעים.

להשיג ברשתות הצעצועים המובילות.

 

רובוט להרכבה עצמית שמונע באמצעות מי מלח!

גאדג‘ט מדליק וחינוכי, שניתן גם להרכיב וגם לשחק בו, אשר לצד ההנאה גם חושף את הילדים לאלמנטים מדעיים ופתרונות אנרגיה אלטרנטיביים!

הרובוט להרכבה עצמית אינו דורש סוללות ומופעל באמצעות מנוע חדשני אשר עושה שימוש במי מלח בלבד. מנוע הרובוט עובד על עיקרון של תגובה כימית הנוצרת בין מי מלח לפחם, הוא אינו מזהם ובטוח לשימוש.

הרכבת הרובוט היא דרך מעולה לפתח את הכישורים הטכניים של הילד ולעודד סקרנות. הוא עשוי חלקי פלסטיק קטנים להרכבה עצמית באמצעות הוראות מדויקות שמצורפות.

לאחר שהרובוט מורכב יש להכין מעט מי מלח שולחן בשביל להניע את הרובוט.

להשיג בחנות הגאדג‘טים והמתנות גאדג‘טשופ.

 

 

חג שמח!

 

 

שלכם,

צוות אמאבא

 


עוד באותו נושא

כיסאות גיימינג – על מה כל המהומה?

הילדים ביקשו כיסא גיימינג ותהיתם מהו אותו יציר כלאיים שספק נראה כמו מושב לרכב ספק נראה כמו אביו ההיסטורי הלא הוא כיסא המחשב המשרדי הרגיל?

התגובות שלכם ...

מוצרי החודש

אני מרגיש

ספר ההפעלה הנפלא של דן שטאובר מעודד ילדים לדבר על רגשות ולפתח תקשורת טובה. מומלץ!