לכבוד חג החנוכה מציעה "אנונימה" מבחר להיטי אספנות עולמיים של דמויות ובובות שכל ילד וילדה ישמחו לקבל! בין הדמויות: Blume dolls, BFF-Best Furry Friends ו- Foodie roos.

להיטים עולמיים של דמויות ובובות אספנות מבית "אנונימה"

לקראת חנוכה משיקה חברת "אנונימה", היבואנית ומשווקת בישראל של להיטי צעצועים ומוצרי ילדים מהמותגים המובילים בעולם, להיטי אספנות עולמיים של דמויות ובובות שכל ילד וילדה ישמחו לקבל!

 

הלהיט החדש מארה"ב: Blume dolls – בובות בלום, תוצרת חברת Skyrocket.

בובות קסומות שמופיעות רק אחרי שמשקים במים את העציץ בו הן מסתתרות.

כל בובה מגיעה עם משפך קטן, כאשר טיפות המים שמשקים בהן את העציץ נוגעות במעטפת שלו, בובת ה"בלום" עולה אט אט ונגלית לעין.

סדרת איסוף הכוללת 22 בובות קסומות בעציץ, לכל בובה תסרוקת צבעונית ומיוחדת, אותה אפשר להסיר ולהרכיב על ראשה של בלום דול אחרת. הבובות מגיעות עם מגוון אביזרים המסתתרים גם הם בתוך העציץ, ובהם: שמלה, תיק, חיית מחמד, מדבקות לעיצוב הבית ועוד. כל בובה היא הפתעה! אי אפשר לדעת מראש איזו בלום דול תפרח מהעציץ!

לאחר שהבלום דול נחשפת, מוציאים אותה מהעציץ - שהופך להיות ביתה וניתן לעצבו עם המדבקות המצורפות ואביזרי הבובה. אפשר לשחק עם הבובה לבד, עם חברה או עם כמה חברות: כל חברה מביאה את הבלום דול שלה, וביחד אפשר להחליף ביניהן תסרוקות, אביזרים וחיות מחמד.

מתאים מגיל 3 שנים.

 

להיט הדמויות הריחניות foodie roos (פודי רוס), תוצרת חברת MAYA TOYS.

סדרה של דמויות פרוותיות חמודות, המוצעות בשלל ניחוחות ומרקמים (התואמים לריחות) ובהם: ניחוחות של סוכריות ג‘לי, עוגיות, גזוז, מיץ פירות, צ‘יפס, פרצל, פופקורן, דגני בוקר ועוד.

בנוסף לריח – כשממששים את הבובה, מרגישים כאילו נוגעים בחטיף עצמו. למשל: כשנוגעים בדמות סוכריות הג‘לי, מרגישים כאילו נוגעים בסוכריות העגלגלות.

פודי רוס מוצעת בתוך קופסה מיוחדת, המשמשת לה כבית. את קופסת הבית ניתן לעצב עם סט של מדבקות ייעודיות, הכלולות במארז.

הסדרה כוללת 20 דמויות ב-10 קטגוריות של ריחות, 2 דמויות בכל קטגוריה. בקטגוריית ריח העוגיות, למשל, מוצעת דמות אחת בניחוח שוקולד והשנייה, בניחוח עוגיית חמאה וסוכר. בקטגוריית הגזוז, מוצעת דמות אחת בניחוח לימון והשנייה – בניחוח תפוז, וכן הלאה. אפשר לשחק עם דמות אחת או עם כמה, ואפשר לשחק יחד עם חברות וחברים, שגם להם יש דמויות ריח שאהוב עליהם.

מתאים מגיל 3 שנים.

 

הלהיט האהוב מאוסטרליה: BFF Best furry friends (בי.אף.אף), מתוצרת חברת HEAD START.

סדרת האספנות כוללת 3 בובות – אנג‘לינה, קסנדרה וזואי - שהן החברות הכי טובות, ולמעלה מ-60 חיות מחמד מתוקות (ארנבונים, חתלתולים, כלבלבים ועוד) ותיקים מיוחדים לנשיאתם.

כל מארז של בובה כולל, בנוסף לבובה ולאקססוריז שלה, גם את חיית המחמד שלה, תיק לנשיאתה וגם חיית מחמד סודית – נוספת! על גבי אריזת כל בובה מתוארים תחביביה ושאיפותיה. בנוסף, כוללת הסדרה מארזים של חיות מחמד לאיסוף, וגם בובה של אנג‘לינה בגודל XL עם חיית מחמד ותיק.

אפשר לשחק לבד בבובה עם חיית מחמד או כמה חיות מחמד, ואפשר גם לשחק עם כמה חברות ביחד  – כל ילדה עם בובה וחיות המחמד שלה.

מתאים מגיל 5.

 


עוד באותו נושא

משקפי שמש לילדים

הורים רבים נוטים לוותר על רכישת משקפי שמש לילדיהם. האם הדבר נובע מהנחה שקרני השמש פחות מזיקות לילדים או מסיבות כמו נוחות, חשש מאיבוד המשקפיים וכו'? מאיזה גיל באמת חשוב להקפיד על הרכבת משקפי שמש?

התגובות שלכם ...

חוות דעת

הנה ההמלצה שכתבה סיון המתוקה שלי אחרי שקיבלה את בובת הבלום. לא נגעתי:

היום אני רוצה להמליץ על משחק כייפי ומפתיע: בובת בלום - Blume doll !!
זאת בובה קסומה שמגיעה בתוך עציץ, וצומחת רק אחרי שמשקים אותה עם המשפך שמגיע ביחד איתה באריזה. אחרי שהיא צומחת אפשר להוציא אותה מהעציץ והוא הופך להיות הבית שלה שאפשר לקשט עם המדבקות שגם כן מצורפות. יש במשחק גם בגדים ונעליים לבובה ותיק ואפילו חיית מחמד!

מוצרי החודש

אני מרגיש

ספר ההפעלה הנפלא של דן שטאובר מעודד ילדים לדבר על רגשות ולפתח תקשורת טובה. מומלץ!