גילם של הילדים שמשתמשים במכשיר סלולרי בימינו הולך ויורד, ויוצר מכבש לחצים בקרב הורים שעד עכשיו לא רצו לחשוף את ילדיהם לעולם זה. הפתרון לבעיה יכול להיות שימוש בטלפון "לא חכם" של נוקיה, שיאזן בין השימוש בטכנולוגיה להתמכרות לרשתות החברתיות.

מחפשים מכשיר סלולרי ראשון לילד? נוקיה 150 יעשה את העבודה!

המותג הבינלאומי Nokia הוא מהוותיקים בשוק הסלולר מאז הקמתו, ולמרות שיש כאלה שכבר הספידו אותו, מסתבר שגם בימינו שוק הטלפונים ה"לא חכמים" בישראל מוערך בכ-200 אלף מכשירים הנמכרים בשנה, ומהווה ביטוי לתופעה תרבותית מתפתחת של איזון השימוש היומיומי בטכנולוגיה והתמכרות לרשתות החברתיות.

 

לאחרונה השיקה קבוצת ח.י., היבואנית הרשמית של HMD - יצרנית מכשירי הסלולר של Nokia, סדרת פיצ‘ר פונס חדשה שכוללת בין השאר את מכשיר הנוקיה 150, שהנו מכשיר "לא חכם" שמתאים במיוחד לילדים בגיל ביה"ס היסודי.

 

כאמור, גילם של הילדים שמשתמשים במכשיר סלולרי בימינו הולך ויורד, ויוצר מכבש לחצים בקרב הורים שעד עכשיו לא רצו לחשוף את ילדיהם לסמארטפונים. למקרים כאלה בדיוק נועד הטלפון ה"לא חכם" של נוקיה, שיכול לאזן בין השימוש בטכנולוגיה להתמכרות לרשתות החברתיות.

 

נוקיה 150

מכשיר נוקיה 150 הוא עמיד ויפה יותר מבעבר, בנוי בעיצוב קלאסי עם מעטפת פוליקרבונט שלא דוהה או מתקלפת אפילו כשהיא נשרטת והוא ארגונומי ומתאים לכף ידם של ילדים.

לנוקיה 150 עד 15 שעות שיחה וחודש בהמתנה והוא בגודל 1.8 אינץ‘, הוא כולל פנס מובנה ומגיע עם מספר משחקים מותקנים, ביניהם משחק הסנייק הקלאסיSnake Xenzia  .

 

כל התכונות הנ"ל הופכות את הנוקיה 150 למכשיר שמתאים בדיוק לשימוש של ילדים בגיל יסודי, כשעוד מוקדם לחשוף אותם לסמארטפונים אבל כבר חשוב לשמור איתם על קשר במהלך היום.

 

 

שלכם,

ליאת גולדשטיין,
האמא של אמאבא

 


עוד באותו נושא

ברכה ממוגנטת מבית "לולה – ילדים לומדים בגובה העיניים"

לכבוד יום המשפחה: ברכות על לוח מגנטי מחיק עליו ניתן ליצור ברכות מרגשות לאמא, אבא, סבתא, סבא או כל אחד אחר...

התגובות שלכם ...

חוות דעת

סיון שלי בכיתה ד‘, גיל צעיר מאד להחזיק מכשיר סלולארי לפי דעתי.

אבל כיוון שהילדה כבר בת 9 וחצי, והתחילה לאחרונה לחזור הביתה מבית הספר בעצמה ללא ליווי וגם ללכת אחר הצהריים לחברות, הגעתי למסקנה שאני אהיה הרבה יותר רגועה אם כן תהיה לי אפשרות להיות איתה בקשר.

אז רציתי מכשיר פשוט, שלא יאפשר לה חיבור לרשתות החברתיות אבל שכן יאפשר לה להתקשר אלי ולהיפך.

מכשיר הנוקיה 150 ענה על כל הדרישות ויותר: הוא חמוד, קטן, פשוט אבל הוא גם מכיל פנס (שילדים ממש אוהבים!) ואפילו כמה משחקים.

מומלץ בחום!

מוצרי החודש

אני מרגיש

ספר ההפעלה הנפלא של דן שטאובר מעודד ילדים לדבר על רגשות ולפתח תקשורת טובה. מומלץ!