מופע הטיקטוק הגדול של ישראל עם כוכבים בינלאומיים בחג החנוכה הקרוב!

אפליקציית הסרטונים הקצרים ששיגעה את העולם עם ריקודים, שירים, מערכונים ועוד המון תוכן יוצאת מהFOR YOU- למופע מוזיקלי ענק לכל המשפחה עם ריקודים טרנדים, להיטי טיקטוק בביצועים בלעדיים, פעילויות בשיתוף הקהל, כוכבים בינלאומיים והפתעות שאסור לפספס!

 

אינסטגרם? זה 2018! תשאלו את הילדים שלכם.

בשנה האחרונה יש אפליקציה אחת שכבשה את כל העולם- TikTok, אפליקציית סרטוני וידאו קצרים, אותם אפשר לערוך, להוסיף אפקטים, מוזיקת רקע ועוד- ולשתף עם החברים והעוקבים שלכם. האפליקציה כבשה את העולם וגם את ישראל עם מספר רב של כוכביTikTok  ישראלים צעירים אשר כבשו את הילדים והפכו לכוכבים החדשים והמדוברים ביותר בקרב בני-נוער וילדים.

 

בחנוכה הקרוב יעלה מופע בימתי ייחודי שמביא את האפליקציה המדוברת לבמה – עם כל הריקודים, השירים, אתגרים והמון הפתעות במופע חווייתי לכל המשפחה!

 

בין המשתתפים הטיקטורים המובילים בארץ ובעולם וביניהם ג‘סי אנדרהיל - כוכב הטיקטוק הבינלאומי (כ-5 מיליון עוקבים) שמגיע למופע ראשון מסוגו בישראל!

 

משתתפי המופע:

ג‘סי אנדרהיל להקת פורמולה נועה בוג (בוגולבסקי)

מתן מלכובסקי אלכס קורטייב עידו שיר

יובל ביטון הדר שמיר עמנואל לוי

לורן אליהו מישל זובין קים בין שמעון

שחר ליבנה אמיר יהודה שוהם ביטון

ליאב לב הינס ברנס לירז עוזרי מאי טביב דניאל אליהו

 

 

המופע יתקיים ב- 29.12 בשעה 9:30, היכל מנורה מבטחים – במה 360

כרטיסים בקופות ת"א או 2207*

 


עוד באותו נושא

הצביעו בן-גוריון

ביום הבחירות גם הילדים המבקרים בצריף בן-גוריון יוכלו לקחת חלק בחגיגה הדמוקרטית, על ידי בחירת החלק האהוב עליהם ביותר בביקור.

יריד האלווין – דיזנגוף סנטר

לאמיצים בלבד! יריד מצמרר... מפחיד... מבעית... וגם כיף עצום! יריד האלווין חוזר לדיזנגוף סנטר – הכניסה למרבית הפעילויות חופשית!

התגובות שלכם ...

מוצרי החודש

אני מרגיש

ספר ההפעלה הנפלא של דן שטאובר מעודד ילדים לדבר על רגשות ולפתח תקשורת טובה. מומלץ!

הורים לילדים – מה אתם מחפשים?