לקראת ראש השנה וחגי תשרי, הנה כמה המלצות למשחקי קופסה חדשים שזה עתה הושקו, שאנחנו בטוחים שכל שהילדים יאהבו וגם המבוגרים ייהנו לשחק איתם.

9 המלצות למשחקי קופסה לקראת ראש השנה

משחקי קופסה, בכל גיל, הם אימון נהדר למוח. הם מפתחים את החשיבה, הזיכרון ומסייעים בתרגול יכולות קוגניטיביות כגון יכולת פתרון בעיות וקבלת החלטות.

 

לקראת השנה החדשה אנו שמחים להמליץ על 9 משחקי קופסה חדשים שיספקו שעות רבות של הנאה לכל המשפחה.

 

חתולים מתפוצצים

משחק מקסים ומשעשע שמהווה את הגרסה החתולית למשחק "רולטה רוסית"...

ב"חתולים מתפוצצים" שולפים השחקנים קלפים עד שאחד מהם שולף חתול מתפוצץ… ברגע שזה קורה הוא מתפוצץ, עף והוא מחוץ למשחק – אלא אם כן הוא משתמש בקלפי ניטרול כמו למשל "סמן הלייזר", "ליטופי בטן", "כריך קאטניפ" וכו‘. יתר הקלפים בחפיסה נועדו לסייע להזיז את החתולים המתפוצצים, לפייס אותם, להקל על ההתמודדות מולם ואפילו להימנע לחלוטין מלהיתקל בהם. משחק מצחיק שכל הילדים יאהבו.

מתאים ל-2 עד 5 משתתפים, בגילאי 7 ומעלה.

 

שרלוק אקספרס - SHERLOCK EXPRESS

מי לא שמע על שרלוק, הבלש המהולל? במשחק החדש "שרלוק אקספרס" מתגייסים המשתתפים לעזרתו של הבלש בפענוח פשע וחשיפת האשמים!

משחק חברתי מהנה ומאתגר, המפתח לוגיקה, חשיבה מהירה וראייה חזותית, מבית יצרנית המשחקים הישראלית "גאוני" המתמחה בפיתוח משחקי קופסה, חשיבה ואסטרטגיה.

מתאים ל- 2 עד 6 משתתפים, מגיל 7 ומעלה.

 

נתת - קיבלת!

סדרת משחקי הערכים "נתת-קיבלת!" של מיכל לאופר מעודדת את הילדים לחשיבה חיובית, מעניקה להם כלים לביטוי רגשות וכישורים חברתיים, הכל תוך כדי משחק חווייתי ומהנה.

המשחקים בסדרה: "נתת קבלת", "לתת לקבל!", "מה אני מרגיש?", " מה אני רוצה?", " ערכים", "לחשוב טוב..", "אני אוהב.. אני אוהבת", כולם מתאימים הן כמשחקים משפחתיים והן ככלים טיפוליים.

וכעת, על מנת להפיץ ערכים אלה ולהטמיע אותם בצורה הטובה והרחבה ביותר, החליטו בחברת "דיאמנט צעצועים" להיכנס לתחום ולקדם אותו הן במערכת החינוך והן בחנויות לקהל הרחב.

מתאים לגילאי 3 ומעלה.

 

יום דיג - Fishing day

מי יצליח לדוג יותר דגים, צפרדעים ומגפיים? משחק חברתי מהיר ומבדר, המפתח מיומנויות של מוטוריקה עדינה, ריכוז והבחנה שיספק שעות רבות של שמחה והנאה.

במהלך המשחק, מבית יצרנית המשחקים הישראלית "גאוני", המשתתפים ניצבים על שפת האגם המאוייר ו"דגים", באמצעות חכות קטנות בעלות טבעות, דגים, צפרדעים ומגפיים. אבל שימו לב! על כל אחד לדוג רק מה שנדרש בקלפי האתגר, לפני שאחד מהם יתפוס ברווז צהוב! הראשון שיצליח להשלים 5 קלפי אתגר– הוא המנצח. מי יוכתר כאלוף הדיג באגם?

קלפי האתגר מציגים 3 סוגי משימות, ב-3 דרגות קושי. מתאים ל- 2 עד 4 משתתפים בגילאי 5 ומעלה.

 

סדרת פאזלי רצפה איכותיים ועדכניים ממיטב המותגים

לכבוד ראש השנה משיקה חברת ישראטויס סדרת פאזלי רצפה איכותיים ועדכניים ממיטב המותגים העכשוויים והוותיקים.

בסדרה ניתן למצוא את הדרדסים וטום וג‘רי בדמויות חדשות בגרפיקה עדכנית, את מטוסי העל, סמי הכבאי, את בארבי והלו קיטי עם חד קרן ועוד. בולטים בסדרה הם כוכבי העל: באטמן, סופרמן וכמובן וונדר וומן עם הכוכבת המקומית שלנו גל גדות שמעכשיו מככבת לראשונה גם על משחקי קופסה.

באמצעות הרכבת הפאזל והמשחק בו, ילמדו ויכירו הילדים את הערכים שמביעה הדמות, יוכלו להתחבר לעוצמה וליצור רגעים קטנים ומשמעותיים של "וונדר וומן" – כי כל אחד יכול!

הפאזלים איכותיים מאוד ומגיעים בגדלים של 24, 48, ו120 חלקים. גודל כל פאזל הוא 48/68 ס"מ.

 

קסם־המנדלה

האם זה קסם אמיתי או רק זריזות ידיים מגניבה? לא משנה מה התשובה, התכוננו למשחק מלא קסם, תחרותי ומאתגר, המפתח תפיסה חזותית, מוטוריקה ודמיון!

במשחק "קסם המנדלה" מבית "ישראטויס" על השחקנים להתאים במהירות דגמי מנדלה על-ידי שימוש בשלוש דסקיות. כל שחקן מקבל סט של שלוש דסקיות, שמשני צידיהן צורות וצבעים מערבבים את חפיסת הקלפים ומניחים אותה במרכז השולחן עם הפנים כלפי מטה. הופכים את הקלף העליון בחפיסה, וכל השחקנים מנסים בו-זמנית להתאים את שלוש הדסקיות שלהם לדגם המנדלה שמצויר על הקלף בעזרת סידור נכון של הדסקיות.

השחקן הראשון שהצליח לסדר את הדסקיות לפי הדגם המופיע על הקלף מקבל את הקלף. כעת הופכים את קלף דגם המנדלה הבא בערימת הקלפים, וממשיכים לנסות לסדר את הדסקיות לפי הדגם המופיע עליו. בסיום ערימת הקלפים בודקים למי יש הכי הרבה קלפים. השחקן שבידו מרב הקלפים – מנצח.

מתאים לגילאי 6 ומעלה.

 

טרילוס

"טרילוס" הנו משחק חידות חדש ומדהים מבית דיאמנט, שמהווה אתגר חשיבה מדליק וממכר, המפתח ראייה מרחבית ולוגיקה.

"טרילוס" מכיל 40 אתגרי חשיבה ברמות קושי שונות כאשר דרגת הקושי עולה לאורך המשחק, חמישה חלקי פאזל, וכן אוסף פתרונות בסוף החוברת, אבל בנוסף כל שחקן יכול להמציא אינסוף חידות ייחודיות משלו.

מטרת המשחק: על השחקן להניח את חמשת חלקי הפאזל על לוח החידה כך שתהיה התאמה מוחלטת בין צבע העיגולים של אתגר החידה לבין צבע גלגלי השיניים על חלקי הפאזל.

מתאים לגילאי 6 ומעלה.

 

מגנטיקס - המשחק שימגנט אתכם

מגוון ערכות הרכבה מגנטיות מבית טויריפיק צעצועים, המותאמות לגילאים שונים לשעות של משחק והנאה. הרכיבו, ערבבו ופרקו אותם שוב ושוב!

מערכת מגנטים נסתרת הופכת את ההרכבה לפשוטה ומהנה. ניתן לערבב בין הערכות השונות מאותה הקטגוריה וליצור אינסוף שילובים מקוריים.

במגוון ניתן למצוא ערכות הרכבה של חיות ג‘ונגל וכפר, ערכות כלי רכב ואפילו ערכות ג‘וניור לקטנטנים מגיל 18 חודשים. מסייע בהתפתחות מוטורית.

 

BLOCK OUT (בלוק אאוט)

שחקו לפי הקלפים ובנו את המגדל, אך אל תיתנו למגדל ליפול! משחק חברה משעשע בשתי וריאציות: שיתוף פעולה או תחרות בין המשתתפים.

במשחק מקסים זה על השחקנים לבנות מגדל בן 9 קומות (קוביות) כאשר הם מניחים אותן לפי התור ועל פי סדר וצבעים מסוימים בהתאם לקלף שנשלף. בנוסף על השחקנים להתחשב בהנחיות שבקלפי ההוראות, למשל, "עצור ושנה כיוון" שיכולים לשנות לגמרי את מהלך המשחק. המשחק מפתח יציבות, אסטרטגיה מוטוריקה ותפיסה חזותית. מתאים ל 2 עד 6 שחקנים, מגיל 6 ומעלה.

 

 

שנה טובה וחג שמח!!

 

שלכם,

צוות אמאבא

 


עוד באותו נושא

נדליק ביחד נר

שיתוף פעולה מדהים של כוכבת הילדים נתי הגעתי הופעתי עם ילדי וראייטי וילדי מקהלת שרונית שנועד לסייע לעמותת וראייטי בגיוס תרומות ולהעלות את המודעות לסובלנות וקבלת האחר.

התגובות שלכם ...

מוצרי החודש

אני מרגיש

ספר ההפעלה הנפלא של דן שטאובר מעודד ילדים לדבר על רגשות ולפתח תקשורת טובה. מומלץ!