לכבוד הקיץ והחופש הגדול מציע מוזיאון נחום גוטמן לאמנות שלל סדנאות יצירה לילדים בחומרים, נושאים וטכניקות שונות ומגוונות.

הכל אני יכול! - סדנאות יצירה לחופש הגדול במוזיאון נחום גוטמן

מוזיאון נחום גוטמן לאמנות יערוך במהלך יולי אוגוסט, חודשי החופש הגדול, סדנאות יצירה לילדים בנושא עונת הקיץ שיכללו יצירה במגוון חומרים, טכניקות ונושאים שונים. הסדנאות בהשראת התערוכה הפעילה לכל המשפחה "מאחורי קירות המוזיאון".

 

בין היתר יכינו הילדים בסדנאות משחקי שולחן המיועדים לעונת הקיץ, דיוקן עצמי בקולאז‘, "אני וגוטמן מציירים יחד" – יצירה בשימוש מוטיבים מעבודותיו של נחום גוטמן באמצעות מגוון חומרים, "אוקינוס בצלחת" סדנה להכנת צלחות לתלייה מקושטות בהשראת הים, "נכנסים למסגרת" – סדנה בה יכינו מסגרות מקושטות ועוד.

 

המוזיאון מציע פעילות בסדנאות ייחודיות לצעירים בגילאי 9-5 ולבוגרים בגילאי 9-12. לכל הגילאים יתקיים סיור קצר בתערוכה.

 

הסדנאות יתקיימו פעמיים בשבוע במשך כל חודשי החופש הגדול, כל פעם בנושא אחר.

משך הפעילות: שעתיים, הרשמה לסדנאות בתשלום מראש דרך אתר המוזיאון, הפעילות כוללת כניסה למוזיאון.

 

על התערוכה "מאחורי קירות המוזיאון"

תערוכה פעילה לכל המשפחה המציגה את המתרחש מאחורי קירות מוזיאון לאמנות ומעוצבת ברוח עולם ה DIY  - עשה זאת בעצמך - שמאפשר עצמאות, למידה, התנסות ויצירה.

 

בתערוכה מיוחדת זו יוכלו המבקרים ליצור בעצמם יצירות אמנות ולאצור תערוכות בחלל התצוגה, ולהתנסות בשלבים השונים של הכנת תערוכה במוזיאון. כל אחת מתחנות התערוכה מציעה מידע, פעילות, התבוננות והנאה. הצבעים שנבחרו לעיצוב התערוכה הם צבעי יסוד, והחומרים שנבחרו הם קרטון, עץ ונייר.

 

את ההשראה לתערוכה שאבו יוצרות התערוכה, האוצרות מוניקה לביא ומאיה קשביץ והמעצבות רוני עזגד וענת לוי, מיצירותיו של נחום גוטמן.

כל תחנה מוקדשת ליצירה או יצירות נבחרות, וכל תחנה מאירה צד מעולם המוזיאונים: מהו חדר תצוגה? מהי תערוכה? מהו אוסף? מה עושה רשם? מה היא מלאכתו של האוצר?

 

 

לפרטים נוספים: http://www.gutmanmuseum.co.il

 


עוד באותו נושא

התגובות שלכם ...

מוצרי החודש

אני מרגיש

ספר ההפעלה הנפלא של דן שטאובר מעודד ילדים לדבר על רגשות ולפתח תקשורת טובה. מומלץ!