"סקרביה" מבית "גאוני" הוא משחק מאתגר המעודד פיתוח אסטרטגיות חשיבה ותכנון, מיקוד ותשומת לב, תפיסה מרחבית, פתרון בעיות ויצירתיות.

סקרביה

יצרנית המשחקים הישראלית "גאוני", המתמחה בפיתוח משחקי חשיבה ולימוד מקוריים לילדים, השיקה לאחרונה את "סקרביה" - משחק אסטרטגיה מאתגר לכל המשפחה, המעודד פיתוח אסטרטגיות חשיבה ותכנון, מיקוד ותשומת לב, תפיסה מרחבית, פתרון בעיות ויצירתיות.

 

תגלית מרעישה נחשפה על ידי הקהילה הארכיאולוגית: סמל עתיק, בצורת סקרביה (חרפושית) מוזהבת התגלה לאחרונה. באופן מסתורי, התגלו הסימנים לנוכחותה במקביל ב-4 אתרים ארכיאולוגיים הממוקמים ב-4 קצות תבל.

נבחרת להנהיג קבוצת ארכיאולוגים שיקימו אתרי חפירה במעמקי הים, במדבר, בערבות הקרח או בג‘ונגל. ככל שתאסוף יותר שרידי חרפושיות, תתקרב לפתרון התעלומה. האם תצליח למפות את האתר באופן מיטבי ולחשוף את החרפושיות?

 

 

 

בכל משחק 12 סבבים. כל סבב מסתיים כשכל המשתתפים הניחו אריחי משחק על לוח המחנה שלהם, בהתאם להוראות קלף המשימה שנבחר. האריחים מסייעים למפות את המחנה ולחשוף כמה שיותר חרפושיות. על כל שחקן להחליט כיצד להניח את האריחים שבקלף המשימה, באתר שבאחריותו.

השחקן שהצליח לחשוף יותר חרפושיות זוכה בניקוד המרבי - ומנצח!

 

מתאים ל- 1- 4 משתתפים. למשחק כמה רמות קושי ולוח המשחק משתנה בהתאם.

המשחק מתאים לילדים, נוער ומבוגרים מגיל 8 ומעלה.

 

 

לפרטים נוספים: http://www.geoni.co.il

 


עוד באותו נושא

להיטים עולמיים של דמויות ובובות אספנות מבית "אנונימה"

לכבוד חנוכה מציעה "אנונימה" מבחר להיטי אספנות עולמיים של דמויות ובובות Blume dolls, BFF-Best Furry Friends ו- Foodie roos.

התגובות שלכם ...

חוות דעת

בני מתן חובב מיתולוגיה, לכן כשקיבלנו את המשחק "סקרביה" הוא מאד התלהב ומיד הסביר שבמצרים העתיקה חרפושיות נחשבו לקדושות.

לשמחתי המשחק לא אכזב, ובנוסף לסיפור המסגרת שלו הוא גם משחק מקסים שמשלב אסטרטגיה, תשומת לב לפרטים, תפיסה מרחבית, תכנון ופתרון בעיות וגם יצירתיות.

מומלץ בחום.

 

מוצרי החודש

אני מרגיש

ספר ההפעלה הנפלא של דן שטאובר מעודד ילדים לדבר על רגשות ולפתח תקשורת טובה. מומלץ!