לא ברור אם זו התזונה, ההורמונים או הגדילה הרגילה, אבל בשנים האחרונות חלה עליה במידת הנעליים של ילדות. רשת הנעליים To Go מתאימה את עצמה למאה ה-21 ומרחיבה את טווח המידות והדגמים לילדות.

רשת נעלי TO GO מציגה: השינוי הדרמטי במידות נעליים של ילדות

לא ברור אם זו התזונה, ההורמונים או הגדילה הרגילה, אבל בשנים האחרונות חלה עליה במידת הנעליים של ילדות, שצריכות מידות גדולות יותר מבעבר.

 

רשת TOGO מאפשרת כיום מידות גדולות גם בנעלי ילדות, קולקציה צבעונית, אופנתית, נוחה ואיכותית הכוללת נעלי חג, סניקרס, סנדלים נעליי בובה ונעלי ספורט .הקולקציה מגוונת, חדשנית, עדכנית ומציגה שלל סגנונות וטרנדים עונתיים.

 

קולקציית נעלי הילדות משלבת בין מגמות האופנה הבולטות בעולם לססגוניות האופיינית לעולם הילדים. הצבעוניות שמובילה את קולקציית אביב קיץ של TOGO מתאפיינת בקשת רחבה של גוונים, בהשראת הצבעוניות והטרנדים של קולקציית הנשים, ומציגה דגמים בצבעוניות וחומריות מטאלית והדפסים טרנדים.

 

בכל דגמי הקולקציה הושקעה תשומת לב רבה בפרטים הקטנים, החל מחומרי הגלם האיכותיים והחזקים תוך שימת דגש רב על נוחות מרבית ועיצוב אופנתי. רשת נעליTO GO  משקיעה המון מחשבה וידע בתהליך פיתוח החומרים ועיצוב הנעליים. ניתן דגש רב על איכות, חוזק ונוחות, וכל נעל נבדקת בתהליך בדיקה קפדני.

 


עוד באותו נושא

גם אצלך יום הולדת שווה כאב ראש? מסתבר שאפשר גם אחרת…

אוטוטו מגיע יום ההולדת של הילד או הילדה וצריך להתארגן. וכפי שאתם בוודאי יודעים, כל ילד והדרישות שלו...

התגובות שלכם ...

מוצרי החודש

אני מרגיש

ספר ההפעלה הנפלא של דן שטאובר מעודד ילדים לדבר על רגשות ולפתח תקשורת טובה. מומלץ!