לא ברור אם זו התזונה, ההורמונים או הגדילה הרגילה, אבל בשנים האחרונות חלה עליה במידת הנעליים של ילדות. רשת הנעליים To Go מתאימה את עצמה למאה ה-21 ומרחיבה את טווח המידות והדגמים לילדות.

לא ברור אם זו התזונה, ההורמונים או הגדילה הרגילה, אבל בשנים האחרונות חלה עליה במידת הנעליים של ילדות, שצריכות מידות גדולות יותר מבעבר.

 

רשת TOGO מאפשרת כיום מידות גדולות גם בנעלי ילדות, קולקציה צבעונית, אופנתית, נוחה ואיכותית הכוללת נעלי חג, סניקרס, סנדלים נעליי בובה ונעלי ספורט .הקולקציה מגוונת, חדשנית, עדכנית ומציגה שלל סגנונות וטרנדים עונתיים.

 

קולקציית נעלי הילדות משלבת בין מגמות האופנה הבולטות בעולם לססגוניות האופיינית לעולם הילדים. הצבעוניות שמובילה את קולקציית אביב קיץ של TOGO מתאפיינת בקשת רחבה של גוונים, בהשראת הצבעוניות והטרנדים של קולקציית הנשים, ומציגה דגמים בצבעוניות וחומריות מטאלית והדפסים טרנדים.

 

בכל דגמי הקולקציה הושקעה תשומת לב רבה בפרטים הקטנים, החל מחומרי הגלם האיכותיים והחזקים תוך שימת דגש רב על נוחות מרבית ועיצוב אופנתי. רשת נעליTO GO  משקיעה המון מחשבה וידע בתהליך פיתוח החומרים ועיצוב הנעליים. ניתן דגש רב על איכות, חוזק ונוחות, וכל נעל נבדקת בתהליך בדיקה קפדני.

 


עוד באותו נושא

חדש מהאגיס: מהדורה מוגבלת של מגבונים עם דמויות דיסני האהובות

עם סוף החופש והחזרה למסגרות, משיק האגיס מהדורה מיוחדת ומוגבלת של מגבונים לחים לתינוק באריזה מעוצבת בליווי איורי מיקי ומיני מאוס.

חוזרים ללימודים ושומרים על גב הילדים עם התיקים האורתופדיים של מודן

התיק האורטופדי הקל בישראל היחיד עם מערכת קפיצים משולשת מותאמת לגב הילד במגוון דגמים אהובים!

התגובות שלכם ...

מוצרי החודש

אני מרגיש

ספר ההפעלה הנפלא של דן שטאובר מעודד ילדים לדבר על רגשות ולפתח תקשורת טובה. מומלץ!

הורים לילדים – מה אתם מחפשים?