לראשונה על המדף! חברת פלוריש הישראלית משיקה את המוצר השני בסדרת צמחי המרפא להקלה וטיפול בנגעים בחלל הפה "אפטוקל", והפעם תכשיר ג'ל, מבוסס על תמציות צמחיות.

אפטוקל ג'ל - תמצית צמחי מרפא להקלה על נגעים בחלל הפה

סדרת "אפטוקל" משלבת יחד ג‘ל טיפולי ושטיפת פה לחלל הפה, פותחה על ידי חברת פלוריש הישראלית, בשיתוף צוות רפואי רב תחומי, במטרה להקנות מענה מקיף, לבעיה נפוצה וכואבת זו.

 

ג‘ל אפטוקל, המיועד לבני 6 ומעלה, מבוסס על תמציות צמחים מזרזות ריפוי, המוכרות כאפקטיביות בספרות הרפואית והעממית. עם מריחתו, מקנה הג‘ל הקלה מיידית בתחושת הכאב, מחפה את הנגע בשכבה המגנה עליו מגירוי ומזרז את החלמתו.

 

ניתן לשלב את ג‘ל "אפטוקל" לסירוגין עם שטיפת פה "אפטוקל" להשלמת הטיפול ולתחושת הקלה.

 

פירוט צמחי המרפא העיקריים בתכשיר:

תמצית מרווה - לצמח המרווה יתרונות בריאותיים רבים והוא נחשב יעיל בהפחתת דלקת, בטיפול בזיהומים ברקמות ריריות, בעל השפעה מחטאה (מכווץ כלי דם ומונע דימום).

 

שמן טימין - מכיל סליצילט, הוא רכיב טבעי המוכר ביכולתו לשכך כאבים וכחומר חיטוי טבעי, בזכות רכיב הקריופילין  (Caryophyllene) וקמפין (Camphene) המסייע בהתמודדות הגוף כנגד זיהומים והגנה על פצעים מפני זיהום חיידקי ובקטריאלי.

 

תמצית משורש המור - צמח המור (Myrrh)עשיר ברכיבים מחטאים כנגד מזהמים, של פצעים וכיבים בעור, כתוצאה מזיהומים או כתוצאה מפצעים כרוניים.

 

פרופוליס - "האנטיביוטיקה של הטבע" רכיב בעל תכונות מחטאות ומאלחשות באמצעות יצירת מעטה של הגנה, על רקמות הלוע.

 

אכינצאה - ידועה ברפואה עממית כמסיעת בחיזוק מערכת ההגנה של הגוף, החיונית להתמודדות הגוף עם וירוסים.

 

השימוש ב "אפטוקל ג‘ל" קל ופשוט, יש שטוף את הפה, ובאמצעות אצבע נקיה למרוח את האיזור הרגיש.

ניתן לחזור על הפעולה מספר פעמים, לפי הצורך. מומלץ לשלב בטיפול מניעתי או ממוקד בשטיפת פה "אפטוקל" למי ששיש נטייה לסבול מאפטות ודלקות בחלל הפה.

 

 


עוד באותו נושא

התגובות שלכם ...

מוצרי החודש

אני מרגיש

ספר ההפעלה הנפלא של דן שטאובר מעודד ילדים לדבר על רגשות ולפתח תקשורת טובה. מומלץ!