לאחר כשני עשורים של מחקרים מדעיים פורצי דרך, מביאה אבוט את בשורת התזונה החיסונית של HMO לתינוקות הניזונים מתמ"ל, בסדרת הדגל החדשה "סימילאק גולד", ומציגה סטנדרט חדש בתחום תזונת תינוקות בישראל ובעולם.

חדש: סימילאק מציגה את פריצת הדרך הגדולה ביותר בעשור האחרון בתחום תחליפי חלב לתינוקות ומשיקה בישראל את סדרת הדגל Similac Gold עם רכיב הHMO- - הרכיב התזונתי השלישי בגודלו בחלב אם, המסייע לצמצם את הפער בין מערכות החיסון של תינוקות הניזונים מתמ"ל לבין אלו של תינוקות יונקים..

 

לאחר כשני עשורים של מחקרים פורצי דרך של מדעני החברה, אבוט הינה חברת תחליפי החלב הראשונה בעולם שמביאה את בשורת התזונה החיסונית של 2’-FL HMO לתינוקות הניזונים מתמ"ל, ובכך מציגה סטנדרט חדש בתחום תזונת תינוקות.

 

לאחר השקה בארה"ב בסוף 2016, שזכתה להצלחה חסרת תקדים ומתוך למעלה מ- 100 מדינות בעולם שבהן משווק סימילאק, ישראל נבחרה להיות בגל המדינות הראשון, אחרי ארה"ב, שמשיק הרכב פורץ דרך זה, שנבחר להעדפה מס.1 של רופאי הילדים בארה"ב.

 

בימים אלה משיקה אבוט בישראל את סדרת Similac Gold, שלבים 1,2 ו-3, עם רכיב ההגנה החיסונית HMO, אשר תהווה מעתה את ההרכב המתקדם ביותר של החברה בתחום התמ"ל ובשורה מהפכנית בתחום.

 

מהו HMO?

HMO, Human Milk Oligosaccharides, הינו הרכיב התזונתי השלישי בגודלו בחלב אם, אחרי שומן ופחמימות. רכיב זה הינו רכיב פעיל בחלב אם, החשוב לתמיכה החיסונית של תינוקות ומשפיע הן על מערכת החיסון והן על מערכת העיכול שלהם. רכיבי ה-HMO מזינים את החיידקים הטובים במעיים של התינוק שהינם חיוניים בבניית מערכת חיסון חזקה..

HMO כולל מעל 100 סוגים שונים של אוליגוסכרידים, מתוכם הנפוץ ביותר הוא2’-fucosyllactose  (2’-FL).

 

ה- 2’FL מסוג HMO בסימילאק זהה בהרכבו לרכיב הקיים בחלב אם.

 


עוד באותו נושא

התגובות שלכם ...

מוצרי החודש

אני מרגיש

ספר ההפעלה הנפלא של דן שטאובר מעודד ילדים לדבר על רגשות ולפתח תקשורת טובה. מומלץ!

הורים לילדים – מה אתם מחפשים?