מי לא מכיר את אנריקה? אם אתם הורים לקטנטנים אתם בטוח מכירים! אנריקה, החתול שתמיד אבל תמיד רעב ומגיע למסעדה של החבר שלו חורחה לאכול. אבל אז הוא מגלה שחסרים שם מוצרים והוא מחליט להביא ותם ובכל פרק הוא יוצר למסע עד שהוא משיג את מה שחסר ויושב לאכול!מי לא מכיר את אנריקה? אם אתם הורים לקטנטנים אתם בטוח מכירים!

אנחנו כבר מכירים את זה שהילדים שלנו מתחברים לדמויות מצוירות בתוכניות הטלוויזיה השונות ואז רוצים לראות אותם ורק אותם ואנחנו ההורים מוצאים את עצמינו כבר מדקלמים את שיר הפתיחה של התוכנית, מכירים את כל הדמויות ואף קונים מוצרים ממותגים של הסדרה. המון מוצרים ממותגים של הסדרה... עד שהילד עובר לדמות אחרת.

 

אחד המוצרים שאף פעם לא אובד עליו הכלח הוא: בובות!

גם אם הילדים כבר עברו הלאה לדמות אחרת, בובה תמיד נשארת צעצוע אטרקטיבי לשחק איתו ואפילו אפשר להשתמש בו למשחקים אחרים ולתת לו תפקיד אחד.

 

בערוץ בייבי השכילו לעשות ולהוציא בובות חדשות של הדמויות האהובות על הילדים כמו למשל אנריקה החתול. וכמו הדמויות בילי בם בם שהילדים מאוד אוהבים.

ככה ההורים יכולים לרכוש מתנה שהילד יהנה ממנה זמן רב - בובות של הדמויות האהובות עליו כך שיוכל לשחק איתו מחוץ לזמן מסך וגם ליהנות מהבובה כבובה לכל דבר. הבובות נעימות, רכות, איכותיות ודומות בדיוק לדמויות במסך ומאפשרות זמן משחק נהדר.

 

את הבובות ניתן לרכוש ברשתות המובחרות כדוגמת הפיראט האדום וצעצועי מורן ביג פופ שופ ועוד.

 

לפרטים נוספים: https://www.milantoys.com

 


עוד באותו נושא

התגובות שלכם ...

מוצרי החודש

אני מרגיש

ספר ההפעלה הנפלא של דן שטאובר מעודד ילדים לדבר על רגשות ולפתח תקשורת טובה. מומלץ!

הורים לילדים – מה אתם מחפשים?